Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki leviszi ilyen időben...

Mindenki leviszi ilyen időben a babáját sétálni? Én szinte mindennap leviszem sétálni, ha hideg van akkor csak egy 30 percre mint ma is, de alig látok babakocsis anyukát.

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 17:19
 1/7 kisnita ***** válasza:
Akkor szoktunk sétálni menni ha kell valami a boltból vagy menni kell postára, stb egyébként ilyen hidegben/hóban nem megyünk sétálni alig tudom a hóban tolni a baba kocsit meg nálunk nincs járda ezért veszélyes is főleg ilyen időben úgyhogy ha nem kell menni egyébként sehová akkor csak az udvarra szoktam kivinni egy fél órára, hogy mégis levegőzzön egy kicsit. Mikor elolvadt a hó és picit jobb idő volt lementünk a játszira is, de így ilyen hóban nem szeretek babakocsival közlekedni. Ha városban laknánk akkor minden nap mennénk sétálni.
2011. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én elég sok anyukát látok babakocsival is, de mi gyalog megyünk lábon :) Nem tudom, lehet, hogy nem találkozol velük. De szerintem jó idő van most, nincs olyan nagyon cidri érzet - mondjuk belvárosban lakunk.

Ma postán voltunk, parkolási társaságnál, nagymamánál, boltban, játszótéren, elmentünk metrókat nézni az aluljáróba. :)

2011. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ma épp nem voltunk sétálni, csak az udvarra raktam ki babakocsiban. Aludt is 40 percet. Egyébként minden nap megyünk sétálni. Ha csak a boltig is, ami negyed órára van, de általában mindig megyünk. Ha így alakul mint ma, akkor az udvarra mindenképp kirakom, tehát levegőn minden nap van! Ja és én rendszeresen látok más babakocsisokat is!
2011. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka,ha nem megyünk,de az sem az időjárás miatt van.
2011. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi is megyünk minden nap

ma én lázas vagyok, így anyum elvitte őt sétálni helyettem.


de én is kevés babakocsis anyukát látok.

2011. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdemes nem csak a hőmérsékletet figyelni, hanem a szmogot is. A nagyon magas légszennyezettség nagyon sokat árthat a babának. Mi csak akkor visszük le, ha nem magas a szennyezettség. A hidegtől amúgy semmi baja nem lesz, ha jól be van öltöztetve.

Itt egy link a légszennyezettségről: [link]

2011. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is minden nap megyünk,ha esetleg nagyon szakad az eső akkor csak a teraszra teszem ki babakocsiba vagy járókába!Kell neki a friss levegő,úgy sokkal jobbat alszik!
2011. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!