Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor johet leghamarabb a...

Mikor johet leghamarabb a babanak a foga?

Figyelt kérdés
Ismerosom babajanak 3 honaposan kezdett kibujni az elso foga,a doktor mondta,o eszre sem vette,viszont az en 2 es fel honapos babam,mar en ketelkedem hogy fog lenne,de nyaladzik,3 napja van hogy felordit es erosen sir 5-10 percig,nem szokott igy soha sirni(jo kedvu,kacagos baba amugy),ma meg kicsit forro is de nem lazas es alul egy kis feher tuhegynyi pontocskat latok az inybe,lehet megis foga jonne??Nem hasfajos,nem huzza ossze a labat,nem gorcs.Nem tul korai ez?Fejlett a kislanyom,mar tud ulni allni,bar nem engedem neki,tudom hogy korai,nagy haja van,lehet hogy mind ezekert hamarabb johet a foga?Nem tulzas ez?
2009. febr. 7. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jöhet neki

fogd meg az ínyét és akkor érzed, h az, v sem

2009. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizart, elofordulhat, hogy a foga. Vicces, de az en fiam ket honapos mult es egy hete megdobbenve vettem eszre, hogy kibujt a foga. Raadasul a bal felso szemfoga. Itt is kerdezoskodtem, aztan beparaztam, hogy rendellenesseg, de tegnap mar doki is megerositett benne, hogy az fog, raadasul szerinte egy-ket heten belul kint lesz a jobb felso is, mert teljesen be van ott duzzadva az inye. Kozben anyukam mondta, hogy a batyamnak harom honaposan mar ket foga volt es a sogornom is hivott, hogy az unokaocsemnek (batyam fia) szinten a szemfoga jott elsokent ket es fel honaposan. En arra gondolok, hogy ez nalunk genetikai hajlam, mert kizart dolognak tartom, hogy szuk csaladon belul harom ilyen korai fogzas veletlen legyen.

Nalunk annyi tunet van, hogy omlik a fiam nyala kb ket hete, kicsit ugyetlenul, de probal mindent ragni, kezet, takarot, szurosabb szagu a szeklete, neha kicsit zoldebb volt a napokban, es estenkent nem alszik el konnyen, gyakran sirdogal. Hoemelkedes nincs.

O is nagy baba, mar most 67 cm es 6700 gramm, ha veletlenul ugy tartom, hogy a laba leer az agyra, akkor tartja magat, sot, lokdosi is a feneket. Ez van.

2009. febr. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi 7hetesek vagyunk és két oldalt lent jön a foga.Ő is nyáladzik.Szerintem nem korai.Védőnőnk mondta,hogy szűletik úgy kisbaba,hogy foggal.Te babád is fejlett és erősebb szervezetű!
2009. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!