Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik, akik pampers active...

Anyucik, akik pampers active baby 4es pelust használnak, segitenének nekem légyszi?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne rá,h tudjam milyen széles,és hosszu,illetve a combgumirozása hány cnetiméter,ha kihuzod teljesen a gumit benne?

Remélem jól irtam meg,és értitek mire gondoltam.

Nagy segitség lenne ha vki segitene nekem,hosszu vékony baba a kisfiam,80cm és 9,3kg és olyan tanácstalan vagyok,h váltsak-e már a 3asról 4esre.

Elég vékonykák a combjai,nem husis,és azért kellene a combgumirozás lemérése,mert félek,h abból nem folyik-e majd ki neki a pisi.



Elöre is köszi a segitséget! :)


2011. febr. 1. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Úgy ahogy van összehajtva a széle 11,5cm a hossza 21,5cm. A gumi résznél 46 cm. Bár ha jobban kifeszíted,eléri a 48 is.

2011. febr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hu,de aranyos vagy,nagyon köszönöm a segitségedet,megyek is,megmérem a 3as pelusát,h mennyivel lenne nagyobb a 4es!


Mégegyszer nagyon szépen köszönöm neked a segitséget!

2011. febr. 1. 23:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!
2011. febr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is 4est használok, pedig a babám még csak 6,5 kiló és 68 centi. de a 3-asnak a derékrésze nem tetszett, nem ért össze biztonságosan. nem combos a fiú, de a pelusból nem folyik ki (nem itt folyik ki) a pisi.
2011. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, én is 4-est használok, 73 cm és 8 kiló a kisfiam, de már nem lesz jó sokáig :-) a premium care-t ha veszel, az kicsit mindig nagyobb mint az active baby, holott a méretezésük ugyanaz. Pampersből még lehet kapni - hála istennek 4+ -osat is, én most olyat veszek.

Egyébként nagyon szeretem ezeket a pelusokat, nem is váltanék semmi pénzért másra. Egyszer kaptunk ajándékba Liberot...alig vártam, hogy elfogyjon.

2011. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkineka választ! :)


Vettem neki egy csomag 4es pampers active baby pelust tegnap,már rá is adtam belöle,jó rá,csak fura nekem,h ennek hosszabb a dereka felfelé,nem folyt ki neki a pisi ebböl sem,viszont lehet,h még neki ez nagy,mert ugy a lába között,ha pisi van már a pelusba,nagyon lelóg,pedig rendesen meghuztam a derekánál is.A 62db-os 4es pampers active babyt vettem neki,de van még neki a 3asböl is,majd ugyis akarok venni neki még egy csomaggal,mert a 62db nem lesz elég egész hónapra,ugyh erösen vacilálok rajta,h 3ast vagy 4est vegyek-e.Valahogy a 3as jobban illik az alkatához,végül is nem is ázik át neki,és nem is vágja öt.

Szóval filózok rajta melyiket vegyük majd!

2011. febr. 3. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!