Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM bababónusz program-ban...

DM bababónusz program-ban résztvevők, hogy működik a kuponküldés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az lenne,hogy milyen gyakran kaptok kuponokat? A babám augusztusban született,rögtön jelentkeztem a DM bababónusz-programra. Akkor azt mondták az üzletben,hogy rendszeresen fogok kuponokat kapni. Első alkalommal küldtek is postán,fel is használtam már őket. Azóta viszont nem érkezett több kupon:( Milyen időközönként küldik őket? Vagy nem is fogok többet kapni már?
2011. febr. 2. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Fél évente 2éves koráig. Mi így kaptuk.
2011. febr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is eddig kétszer kaptunk csak, 14 hónapos a babám.
2011. febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, nem akarlak elkeseríteni, de én pl. benne vagyok az active beuty-ban is, és soha nem kapok semmit, Egyszer kaptam egy bababónusz füzetet és kész.

HOlott nézem, hogy pl. a teszveszen, vaterán miket árulnak...én soha nem kaptam, pedig írtam nekik,hívtam őket, de csak nem ért ide semmi. Úgyhogy megelégszem a pontbeváltással, meg az azért kapott kuponfüzettel, más boltokban még ez sincs.

Ha nagyon jó áron látok kuponokat akkor néha megveszem a teszveszről-vateráról,de azért néha fáj a szívem, hogy soha nem kapok semmit.

2011. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szia!

Az én babám is augusztusi, és én is pár napon belül regisztráltam. Majd türelmesen vártam novemberig, akkor az ügyfélszolgálaton reklamáltam. Karácsony előtt kaptam a kuponokat, amik nov.30.-g voltak érvényesek. Talán most, hogy hamarosan fél éves lesz, időben küldik a 2. csomagot…

2011. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, 2× ment a köszönés…
2011. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Akkor várok még...bár lehet,hogy hiába :)

Az azért durva hogy karácsonykor kaptál kupont,ami már lejárt novemberben. Nem semmi,hogy ennyire nem tudnak odafigyelni a vásárlókra! Pedig azt gondolom,hogy mi,kisbabás anyukák vagyunk a legfőbb vásárlókör:)

2011. febr. 2. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!