Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok 4-5 hónapos...

Mit csináltok 4-5 hónapos babátokkal egész nap? Mi a napi program? Miket játszotok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

6-7kor kelés.Innentől nagyjából 3óránként evés, van mikor 2 óra van mikor 4...Ez alvástól függ.Reggel le szoktam rakni a játszó szőnyegre, aranyosan szét szokta rugdosni, forgolódik el van..van mikor be is alszik, de általában ha megunja akkor ordibál..Addig én tudok takarítani.Utána be szoktam rakni a hordozóba mert olyan 11-12 fele szokott kakilni és ott könnyebb neki.Délután meg séta van, ott nézelődik, mert nagyon érdekes neki a világ.Amúgy napközben be van szúrva egy kis mosolygás, beszélgetés.Nagyon szereti ha arcokat vágok neki, és imád fogdosni dolgokat.Néha délután alszom vele..Este,fürcsi, táp+egy kicsi tejpép, utána alvás.

Így kb ennyi.Ha van még kérdésed írj nyugodtan.

4 hós baba anycija

2011. máj. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

5-6 órakor ébredés és evés majd visszaalszik

8:30 körül indulunk az oviba a nagyobbal

9:30 körül tízóraizik :-)

valamikor megint alvás 20-30perc

12:30 ra oviba a nagyért ha délben hozom el

13:30 körül ebéd

valamikor megint alvás 20-30perc

15:45 oviba a nagyért ha alvás után hozom el

játszó a nagyokkal 16:30-18:45-ig körülbelül

17:30 körül uzsonna

megint alvás

19 kor fürdés

utána vacsora és alvás

21:00-21:30 utolsó vacsora és reggelig alvás


játszani : van játszó szőnyege ahol jól elvan meg szeret nézelődni a babakocsiból kifele pl a játszón a hintát vagy a gyerekek futkosását

szereti ha dögönyözőm reptetem beszélgetek vele

most mindig a kezét figyel azzal játszik megfogja és elengedi a tárgyakat

szereti a pelenkázó feletti függönyt is magára húzza és azon keresztül nézelődik rángatja és nézi hogyan mennek a ráncolások ezzel akár 30 percet is el van

szeret beszélgetni a játékbabákkal van egy aláfekvője amin lógnak lefele mindenféle játékok azzal beszélget játszik


kb ennyi

2011. máj. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!