Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen homeopátiás szer van...

Milyen homeopátiás szer van hasfájásra?

Figyelt kérdés
Két hetes anyatejes a babám!
2009. febr. 7. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:

A csecsemő és kisbabakor gyakori panaszai és homeopátiás kezelésük


Hasfájás, hasi görcsök


CHAMOMILLA VULGARIS 15 CH, napi 2-4x5 golyó

A csecsemő élesen sír, nyugtalan, egyik arcfele piros. Széklete zöldes, spenótszerű. Állapota este rosszabb, csak a ringatás nyugtatja meg.


COLOCYNTHIS 9-15 CH óránként 5 golyó

Görcsös hasfájás esetén, ha a panaszok a has masszírozására enyhülnek.


DIOSCOREA 9 CH óránként 5 golyó

Hirtelen kialakuló, periodikusan visszatérő görcsök, melyek hátradőlve és a hát masszírozására enyhülnek.

2009. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ww.homeopatia.info.hu
2009. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

És hogy adjam be neki? Anyatejbe feloldva?

2009. febr. 7. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nagyon kevés babavízbe szoktam feloldani, és kiskanállal adom be. (Mivel a Vigantolt is az első pillanattól fogva kiskanállal adom be, ezért az én kisfiamnak automatikusan nyílik a kis szája, ha közelítek a kanállal) Hideg vízben kb. 10 perc mire elovadnak a bogyók.
2009. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Műanyag kanálban (fémben tilos!) , pici vízben oldva. Homeós szert vízen kívül másban nem szabad oldani, még anyatejben sem!
2009. febr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!