Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok már homeopátiás...

Használtatok már homeopátiás szert hasfájásra a babátoknak ha igen milyenek a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Szerdán múlt 7 hetes a kislányom. Sajnos egy hete nehezen kakil, úgy tünik minden szopizás után fáj a hasa. (Ez előtt minden nap volt széklete, most van, hogy csak 2-3 naponta, s közben szenved nyüglődik)Ajánlották a gyógyszertárba a homeopátiás colocynthis 9ch nevű szert! Azt mondták kevés vizbe oldjunk fel 4-5 golyócskát! De azt nem mondták milyen gyakran adhatok ilyent a babának (napi többször, vagy csak reggel meg este, netán csak este? Segítsetek!
2010. dec. 18. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:

én használtam, és be vált. reggel és este 5-5 golyócskát oldottam fel 1mm vízbe kiskanálba és szopizás előtt adtam be neki mindig.A szomszédomnak gyógyszertára van és ő ajánlotta. Nagyon sok mindent ki próbáltunk már de ez tényleg jó volt, legalább is nekünk. Nagyon hasfájós volt egy ideig, de most úgy nézki kezd elmaradni. Ja és csak egy olyan dobozt használtunk el, többre nem volt szükség.


7 hetes kisfiú anyukája

2010. dec. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Tegnap este szopi előtt én is adtam neki, éjjel csak egyszer kelt fel és utána könnyen visszaaludt, elaludt reggelig. Szerintem fogok neki adni ma is!
2010. dec. 19. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!