Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül? Melyik fajta...

Mennyibe kerül? Melyik fajta a jó? Ti mit használtok?

Figyelt kérdés
szoptatok, és spirált szeretnék felrakatni védekezés képp, tapasztalatok. orvos írja fel ugye, és úgy váltom ki majd a doki felrakja? mennyibe kerül? melyik a legjobb? ti hogy védekeztek? fáj mikor felrakja? milyen időközönként kell cserélni? és hát mindenre kíváncsi lennék aki szívesen hozzászól...
2011. febr. 2. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes vizsgálatra menve dobtam fel a kérdést a dokinak,akinek volt is készleten 10.000 Ft-os.A nevét sajna nem tudom,de nem hormonos,az tuti.egy szurit adott a méhszájba,nem volt kellemes,aztán picit véreztem(érdemes betétet vinned),picit fájt a hasam,de nem vészes.Ennek lasssan másfél éve.Fél évre rá vissza kellett volna mennem,de az elmaradt...Én elégedett vagyok.
2011. febr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is most fogja feltenni, mert én sajna gyógyszert egy korábbi betegségem miatt nem szedhetek.

Mi is próbáltuk már az óvszert, de hosszú távon nagyon nemjön be, úgyhogy maradt a spirál. Nekem a GoldLilly-t írta fel a doki, 10e körül van azt hiszem. Imerősömnek épp most tették fel ugyanezt múlt héten, ő azt mondta, csak annyira volt kellemetlen, mint egy rákszűrés. Viszont utána egy fél óra múlva kb. begörcsölt egy darabig, szóval tanácsos egyből hazamenni és lepihenni.

2011. febr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor nem vészes ha rákszűrésre hasonlította mert nekem az eddig soha nem volt nagyon gáz... hat akkor nem utánna fogom betervezni az éves nagy bevásárlást :) köszönöm!
2011. febr. 2. 18:37
 4/5 anonim ***** válasza:
én a hormonosat rakattam fel mirena a neve nem fájt a felrakás egy kicsit kellemetlen!utána jó piheni !azóta nincs menszim 6 hetes kontrollon rakattam fel és most 14 hós a babám!
2011. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és azt lefelejtetem 42 000 ft volt 5 év mulva csere és évenként kontroll uh+ rákszűrés!
2011. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!