Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Régi fajta Suzuki Swift-ben...

Régi fajta Suzuki Swift-ben (kb.15 éves) milyen gyerekülést használtok?

Figyelt kérdés

Elsősorban 9-36 kg-ig érdekelne, nagyszülők szeretnének venni, de olyan szűkösnek tűnik a hátsó ülés. Mindegyik típus beköthető?


Köszönöm!


2011. jan. 6. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:

'95-ös Swiftem van és ilyen van benne. Bőven elfér!


[link]

2011. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyat, mint a tobbiben, mert a szuleimnek van swiftjuk, nekunk mas van, de gyakran utazunk veluk, ugyanazt az ulest hasznaljuk.

A fiamnak ilyen van: [link]

A picinek pedig hordozo volt sokaig, azota 0-18as dontheto ules.

En meg beulok kettojuk koze, nem azt mondom, hogy nekem a legkenyelmesebb, de 3-4 oras utat siman kibirom a ket gyerekules kozott.

2011. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekünk 2000es 3 ajtós van Maxi Cosi Priorink van,szűkösen de elfér
2011. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Cybex pallas, Kiddy comfort pro biztos befér.

A Britax Evolva viszont nem, mert rövid a kocsi biztonsági öve, pedig kicsi ülésnek tűnik.

2011. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A helyzet bonyolódik, ugyanis hátul csak kétpontos övek vannak... :-(

2011. jan. 7. 07:08
 6/6 devil64 válasza:
Látom elég régi kérdés, de a 2 pontos övekre is van megoldás. Feleségem swiftjében is 2 pontos öv volt. Elmentem a bontóba vettem 2 db. 3 pontos automata övet. Beszerelése egyszerű a gyári helye megvan minden swift-ben. Én csatokkal együtt cseréltem összesen 6 csavar a két oldalon.
2012. ápr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!