Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet-e fagyasztott csirke-,...

Lehet-e fagyasztott csirke-, pulykahusiból kajcsit csinálni a 7 hós babának?

Figyelt kérdés
Lassan itt az ideje, hogy husit is kapjon az ebédjébe, de nem tudom, hogy a fagyasztottból is adhatok-e neki? Hogy és mivel szoktátok elkészíteni a husis ebédet?
2009. febr. 8. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan készítheted fagyasztottból. Csirke vagy pulyka mellet (csirke combot bőr, zsír és csont nélkül) főzzél meg répával, vagy burgonyával, gyökérrel, zellerrel, lehet vegyesen a zöldségeket, vagy csak ezt vagy azt, hogy mindig másabb íze legyen. Jó puhára megfőzöd a húst a zöldséggel annyi vízzel hogy ellepje, fűszer nélkül, majd összeturmixolod, s eheti is.
2009. febr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Helló én előre lefagyasztok neki nagykanálnyi kockákat ez 1 heti adag és minden nap frisset főzök neki zöldséggel úgy ahogy az elöttem szóló mondta. Ha vannak fogai már nem muszáj turmixolni icipici darabkákra vághatod az egyveleget.
2009. febr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Főzzél meg egy nagyobb darabot,turmixold össze a fözzölével,és jégkocka tartóban fagyazd le.Igy nem kell mindennap fözznöd,csak kiveszel egy kockát és a fözihez adod.
2009. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!