Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért tetszik egy kisfiúnak a...

Miért tetszik egy kisfiúnak a piros nadrág, a barna és a fekete helyett?

Figyelt kérdés
Szinte mindig azt hordja, annyira ragaszkodik hozzá. Most vegyek még egy tucatot belőle?
2011. febr. 3. 08:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

?

A piroson nincs mit csodálkozni szerintem nem lányos szin úgyhogy nem aggódnék de azt értem hogy miért nem a fekete a kedvence.


A lányom a kéket imádja ha magának választ mindig kéket vesz. nyugodtan vehetsz később is pár pirosat de ne csak azt.

2011. febr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A gyerekek az élénk színeket kedvelik inkább, a sötét, feketéseket nem. Nem csoda, ha a piros jobban tetszik neki, hiszen van színe :) Egy piros nadrág nem a világ, adj neki hozzá zöldet, sárgát, nagyon vagányul fog kinézni :D
2011. febr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is vannak piros ruhái, meg narancssárga is, semmi gond vele szerintem. Bár azért rózsaszínt meg lilát nem adnék rá, de a pirossal szerintem semmi gond.
2011. febr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A párom állandóan csak piros ruhákat akart hordani anyukája elmondása szerint. Már teljesen ki volt készülve, hogy szinte mindene piros volt. :) (nem lett meleg, ha esetleg ettől félsz)

Tényleg az élénk színeket szeretik a babák, és szerintem páromnál az is benne lehetett a pakliban, hogy ugyan tudat alatt, tehát ösztönből, de ki akart tűnni valamivel a többiek közül. :)

2011. febr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De azért kéket is felvehetne?
2011. febr. 3. 09:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért tetszik? Ez elég megválaszolhatatlan kérdés, neked miért tetszik "ez" és nem "az"?
2011. febr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Miért tetszik neki a piros? Meg felvehet-e kéket?

Milyen kérdések ezek? :)

Egyszerűen tetszik neki, neked miért tetszik az vagy az a szín? És miért ne vehetne fel kéket?

2011. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kéket felvehetne, de nem tetszik neki. :(
2011. febr. 3. 10:39
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

És? Nem tudom hány éves a gyerkőc de el sem tudom képzelni hogy azt mondja anya ez nem tetszik ezért kétségbeesve rohanok a neten közzétenni hogy uramisten mit tegyek a gyereknek nem tetszik a kék.....


Most komolyan, minden bántás nélkül, mi a kérdés? Mármint miben vársz segítséget? Ajánljunk színeket hátha bejönnek a gyereknek? Vagy adjunk ötletet hogy szerettesd meg?


Vagy írjuk le hogy azért mert nem tetszik neki még nem járhat csupa pirosban vagy pucéran ezért fogd meg a kis lábát és bújtesd bele a kék naciba ha a piros mondjuk mosásban van?

Tényleg nem tudom miben vársz segítséget.

2011. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdésedet. Azért tetszik neki mert élénk szín.


Az én fiam mindenféle színt hord, piros, sárga, zöld.

Tényleg mindent, kivéve rózsaszínt.

2011. febr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!