Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időt töltesz napközben...

Mennyi időt töltesz napközben a babáddal, miket csináltok?

Figyelt kérdés
Bevallom néha lelkiismeret furdalásom van ha a kiságyban van egyedül, vagy ha csak a pihiszékben nézi amit csinálok. Egyébként játszunk mondókázunk is sokat.Mikor hagyod egyedül,mennyi az aktív együttlét napközben?
2011. febr. 3. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
De örülök ennek a kérdésnek!Néha ugyanazt érzem mint Te!Pedig az ébren töltött ideje nagy részét a babámmal töltöm,a házimunka és minden más rovására.Amikor nem Vele foglalkozom, és csak beteszem a hintájába, lelkiismeret furdalásom van.Azt hittem, csak én vagyok ilyen.Pedig ennél többet képtelenség lenne foglalkozni vele.Minden etetés után kb. egy órát játszom vele.Ez kb. napi 6-7 óra, de ennél több is, csak olyankor mást is csinálok.Játszunk, tornáztatom, énekelek, mondókázok, felolvasok neki, stb.Mégis azt érzem, hogy ez kevés!:))
2011. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én próbálom úgy nevelgetni a babámat,hogy egyedül is el tudjon játszani,de természetesen az egész nap róla szól.Sokat játsszunk,főleg fürdés után este a legaktívabb,de napközben is vannak játszós időszakok.Ha főzök akkor is ott van velem és nagyon jól elbeszélgetek vele és Ő visszagagyarászik.Néha nekem is lelkiismeretfurdalásom van,pedig nem kellene,mert mióta megszületett,mindent hozzá igazítok és szinte magammal nem is törődök.De ez természetes szerintem,hogy ezt érezzük.
2011. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!