Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adott valaki teát a babájának?...

Adott valaki teát a babájának? Ha igen milyen fajtát és mennyit, mikor? 4 hetes babákra gondolok.

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
sztem 4 hetesnek nincs szüksége teára. továbbmegyek, az enyém 1 éves korig csak anyatejet meg némi vizet kapott, és nem lett baja.
2011. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha anyatejes,ha tápszeres akkor sincs neki szüksége semmilyen teára,az csak üres kalória,foglalja a pici gyomrába a helyet!Az enyém 9 hós de még most is csak vizet iszik nemakarok neki semmilyen édes löttyöket adni még az ilyen granulátumos babateákat sem.
2011. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én születése óta adtam neki babavizet és Mecsek babateát is. Félig tápszeres és anyatejes volt. Kb 2 és fél - 3 hós korától kap Pickwick gyerek teát. Persze ízesítés nélkül. Nagyon szereti. Most 4 hós.
2011. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én pici korától kezdve Mecsek Baby teát adtam neki. Hülyeség, hogy nincs szüksége folyadékra, mert igenis van attól, hogy az anyatej szomjoltó.
2011. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért is tettem fel a kérdést mert nekem javasolták a teáztatást.Még eddig nem adtam neki.Sajnos többet kap tápszert mint anyatejet mert kevés tejem van.Azt mondták hogy a tápszer tömény és lehet hogy szomjas lesz utána,erre javasolták a kamillateát.Aki vizet ad a babájának cumisüvegből adja?És mennyit?
2011. febr. 4. 15:28
 6/8 anonim ***** válasza:
14:08-as vagyok. Cumisüvegből adom neki a teát is és vizet is. Mindig megkínálom evés után és mindig iszik is utána. Tehát a tápszerre igenis szomjas a baba. Egy nap kb max 1 decit iszik meg. Ebbe benne van az éjszaka is.
2011. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mecsek Baby teát kapott kb. 2 hetes korától. (tápszeres baba) A gyerekorvos ajánlotta, azóta is issza, most 6 hónapos.
2011. febr. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kamillateával vigyázz,szárítja a beleket,bántja a bélbolyhokat!Azt csak kúraszerűen szokták ajánlani ha nem bír kakilni a baba és azt is csak nagyon gyengére főzve!
2011. febr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!