Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek Sinlacot kellett...

Akinek Sinlacot kellett beiktatnia az étkezésbe, hogyan oldotta meg? Mennyit, hányszor, mibe és az eredeti tápszerből hányszor adott mellé?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Tegnaptól rendelte el a gyerekorvos a 4,5 hónapos kislányomnak,próbáltam magában,nem fogadta el,próbáltam gyümölccsel úgy nagy nehezen evett belőle.

Nekem azt mondták,hogy tízóraira és uzsonnára adjam a Sinlacot ,ebédre zöldségekből babaételt,reggelire és estére tápszert.

2011. febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
.....ez lemaradt 8.5hónapos a kisfiam.
2011. febr. 4. 15:10
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi!! Most néztem jobban utána.Konkrétan az eredeti tápszeren kívül mindenbe lehet keverni.Azt hiszem én is tízóraira és uzsira adom.
2011. febr. 4. 15:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hízik a fiad vagy tejézrékeny?


Én a 10órai gyümihez keverek 1-2 kiskanállal illetve este 6-7 körül eszik egy egész adagot belőle, az kb. 100-150 ml víz és olyan 8-10 evőkanál sinlac. Sok egyéb dolog is készíthető belőle, receptek: [link]

2011. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Volt/van egy kis hasmenése és ezért írta fel a drnőnk.Köszi a linket, már közben én is nézegettem recepteket.Ha 10óraira, meg uzsira adom,akkor egy adaghoz keverek valami gyümit, úgy jó nem? Egyébként egy dobozzal kell neki adnom, utána már nem.
2011. febr. 4. 15:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ez a vacsi, mégpedig natur, nem teszek hozzá semmit, fiam nagyon szereti és jól is alszik. De sziten bárhogy lehet adni, gyümölccsel keverve, főzeléket is sűríthetsz vele, innivalóként is jó, sőt sütit is lehet belőle sütni (a nestlétől kaptam receptkönyvet)
2011. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vacsira adtam a lányomnak, szopi után. Imádta! Simán vízzel kikevertem, és kanállal adtam neki. (kb 7 hós korától, már nem emlékszem)
2011. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!