Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek egyházi oviba jár a...

Akinek egyházi oviba jár a gyereke, mik a tapasztalatok? Nem túl szigorú? Szeretik a picik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Kicsit sem szigorú, a mi ovinkban nagyon türelmesek a gyerekekkel és nagyon nagy szeretet veszi őket körül, mind az óvónénik, mind a dajka nénik részéről.

Vannak szabályok, de kicsit sem betarthatatlanok sőt(nem szaladgálunk a folyosón, kapaszkodunk a lépcsőn..), de türelemmel szólnak ezredszer is, mert persze azért ők szaladgálnak, ugrálnak a lépcsőn. De szeretettel, türelemmel nem is nevelik, hanem irányítják őket.

Viszont nem tudom óvónő függő, de a mi gyerekünk látványosan sokat fejlődőtt, nagyon sokat tanulnak és élvezik az egyházi programokat is. Most volt Balázs nap és gyertya szentelés, vitték a kis gyertyájukat és az Atya megszentelte.

És nekem nagyon sokat jelent, de nincs csúnya beszéd, nincs verekedés. Sokat hallottam, hogy majd az oviban úgyis eltanulja, hát inkább javult a mi gyerekünk, nemhogy rosszabb lenne. Mert nincs ilyen.

Én ha akarnék se tudnék rosszat mondani.

2011. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!