Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajándékötleteket szeretnék...

Ajándékötleteket szeretnék szülinapra 1 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekunk most volt 1en,aminek a legjobban orult,az 100darab kicsi labda olyan mint ami ajatszohazakban van,van vele egy sator is.mi egy teregetoskosarba raktuk bele a labdakat,nagyon elvezi ha a labdak kozt ulhet.
2011. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Formaválogató házikó. Én ilyet akarok a lányomnak :)
2011. febr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A kislányom kapott az 1. szülinapjára: 3-as motort (igaz még csak a lakásban használjuk, de egyre ügyesebb.) Járássegítőt, élvezi, hogy egyedül mehet vele. Egy könyvet, amelyben képek vannak felirattal. Még szeretnénk neki venni egy triciklit, amit én tolok és irányítok hátul, de még nem kaptam olyat, aminek a kereke nem műanyag. A szomszédét kölcsönkérjük néha, imádja.
2011. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, szeretnék offolni kicsit!

Az első válaszolótól kérdezem, hogy hol és mennyiért vette a 100 db labdát? És mekkora az átmérője? Egy járókába elég a 100 db? A lányom 1 hónap múlva lesz 1 éves, még nem gondolkoztam az ajándékán, de ez nagyon jó ötlet. Így télen is lehet kapni?

Köszönöm

2011. febr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1vagyok.Szerbiaban lakom,a metroban vettem itt nalunk,szerintem magyarorszagon is kaphato.


azt hittem a 100darab nagyon sok de nem,de legalabb kevesebbet kell osszeszedni a hazban,akorak mint egy teniszlabda es 4szinben van.

2011. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!