Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kislánynak szülinapi...

4 éves kislánynak szülinapi ajándékötleteket várnék, minek is örülnek az ilyen idős kislányok?

Figyelt kérdés
Kislányos anyukák segítsetek, hogy ebben a korban milyen ajándéknak örülnek legjobban a kislányok!
2010. febr. 11. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Én lányaim ekkorák,hosszúhajúak,úgyh mindenféle hajbavaló,csatok,gumik,hajpántok,most fognak kapni egy ezekhez való tartót,ilyesmit:

[link]

Ők póni rajongók,bármikor bármennyi kicsi póni jöhet,most babakocsit is szeretnének-eddig nem akartak-,szeretik a kiarókat,ja és még ha hosszú hajú akinek ajándékot keresel,én csináltam nekik karácsonyra saját hajkefét,egy-egy fa hajkefét lefestettem,és dekupázsoltam rá hercegnőket.Lehet kapni matricás albumokat,amiben a képeket kel a matricákkal kiegészíteni,azt is nagyon szeretik.Tábla,aminek az egyik felére papírt lehet tenni,rajzolni-nagyban-,legó,most ennyi jut eszembe.:)

2010. febr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Társasjátékot vennék.
2010. febr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Puzzle, bármi csajos dolog (rózsaszínű legyen és bájos), pl. falra ragasztható szivacs-kép, mesefilm (királylányos, kis hableány, csipkerózsika, hasonlók), mesekönyv, baba, amit öltöztetni, fésülni lehet.

Csini ruha, csini harisnya, csini szoknya.

2010. febr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom 3 és fél éves, karácsonyra kapott egy sminkasztalt. Nagyon bejött! Pedig azt hittük még kicsi hozzá, de fantasztikusan szereti, nagyon el van vele és magával is!

2010. febr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket, már meg is rendeltem az ajándékokat, csupa rózsaszínű (hello kitty, pónik, társasjáték) biztos tetszeni fog neki is!
2010. febr. 12. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!