Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket részesíted előnyben,...

Melyiket részesíted előnyben, használt gyerek ruha vagy új (reális áron kicsit egyedi)?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyes. Van amit kifogok 200 Ft-ért a duriban,aztán a barátnőm meg nem győzi csodálni,hogy ilyet látott az egyik belvárosi drága gyerek butik kirakatában. Viszont újat is veszek,mert az úgy dukál,hogy legyen olyan ruhája is amit eddig csak Ő viselt.
2011. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kisnita ***** válasza:
100%
Jelenleg a használtat mert még kicsi a gyerekem és nem igényli, hogy ilyen-olyan ruhákat adjak rá. Később ha már cikinek fogja érezni a használt ruhát vagy a márkátlan noname ruhákat akkor majd lehet más lesz a helyzet. De most még 18 hónaposan simán rá tudom adni a turis, szép újszerű cuccokat is, mellesleg sokkal olcsóbban be is tudom szerezni.
2011. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 5,5 hós, és nagyon-nagyon gyorsan nő, van olyan rugdalózó, amit egyszer tudtam ráadni, használtan vettem, így nem sajnáltam,de ha 5ezer lett volna, akkor bizony fájt volna a szívem nagyon.

Szépeket találok a teszveszen, turiban, úgyhogy nem is gondolkodom azon, hogy boltban vásároljak. Persze azt is bevallom őszintén, hogy a turi tulaja a barátnőm, úgyhogy...kicsi előnyöm mindig van másokhoz képest :-)

2011. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretek a turiban vásárolni a 27 és a 8hónapos fiaimnak.viszont ha valami megtetszik pl a C&A vagy H&M vagy a vampiregangról,megveszem ott is.persze nem adok ki 5ezreket egy rugiért,csak mert márkás
2011. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.Azért kérdeztem mert gyerekruha varrásán gondolkozom és nem tudom mennyire lenne rá igény itt a neten?

Várom a további válaszokat,köszi!

2011. febr. 4. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint a magyar gyártós ruhák vagy eszméletlen drágák, vagy gagyik, sőt sokszor mindkettő megvan.

Így én is sokat turizok, meg a tesco-ban szoktam még gyerekruhákat vásárolni de csak leárazáskor.


Maximum ünneplősnek vennék egyedi új ruhát, de azt sem 5-10000 forintokért, hogy egyszer felvegye.

2011. febr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is turizni szoktam, meg teszvesz-vatera, sokszor 2ezerért kaptam 20 darabot, és 90%-ban szépek voltak nagyon.
2011. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia


En kulfoldon elek es abban a nagyon szerencses helyzetben vagyok, hogy nagyon olcsok a gyerekruhak nalunk(adomentesek).Mi ujonan szoktunk vasarolni a lanyom ruhainak kb 60-70%at.

Sokat jarok turiba, de ritkan talalok meretben es minosegben is megfelelot.

Van hasznalt baba uzlet ahol regen vettem 1-2 dolgot, de rajottem kicsit sem olcsobb mint ahol en vasarolok egyebkent.

Otthon nem engedhetnem meg magamnak ezt a luxust!!

Meg az itteni fizetesbol is nehez lenne az otthoni horribilis arakat kipreselni :S

Ha otthon vagyunk mindig turizok viszont :)

Szeretek turizni es kesz :)

2011. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Turi.
2011. febr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!