Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel mossátok ki a foltokat...

Mivel mossátok ki a foltokat gyerek ruhákból (színes) ill. hogyan marad a fehér (nem teljesen fehér pl csíkos) ruha fehér része fehér?

Figyelt kérdés
ill arra is kíváncsi lennék hogyan maradnak élénkek a színei a ruháknak?
2010. szept. 5. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

A színes ruhákat előző este benedvesítem, és a foltra fújok vanisht, majd bedobom az összes színes ruhát a gépbe és 40 fokon mosom másnap reggel. A fehéreket mikor mosom, ahol folt van, fültisztító pálcikára teszek fekete flakonos hipot, a foltot bekenem vele és megy a gépbe, indítom a mosást. Ha krémszínű akkor benedvesítem a ruhát és úgy teszem a foltra a hipot. A fehèreket is 40 fokon mosom, tomi bonux. Mikor mi van a boltban akciósan.

Mindent vasalok, így nem bolyhosak a ruhák!

2010. szept. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Vanish szappannal mosom ki azokat a ruhákat amik ételfoltosak, de nem várok vele hanem rögtön leveszem róla és már dörzsölöm is. Nagyon szépen kiszedi.
2010. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Clorox gélt használok a színes ruhákhoz. Semelyik ruhának nem kopott a színe, a folt viszont eltűnt!
2010. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Folyékony Ariel folttisztítót és Vanis szappant használok! Nekem mindennél bevált, viszont én is azonnal leveszem róla.
2010. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
folyékony vanish
2010. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!