Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzástól lehet lázas?

Fogzástól lehet lázas?

Figyelt kérdés
8 hónapos kisfiam tegnap éjszaka lázas volt 39,3. Ezt a fenekében mértük tehát 38,8. Adtunk neki panadolt meg egy fél germicid kuppot. Reggelre lement a láza. Úgy néz ki, hogy felül egyszerre jön 4 foga. Szerintetek ez a fogától van, vagy esetleg beteg lenne? Nincs megfázva, a kedve se rossz. Nemtudom, hogy vigyük-e dokihoz vagy ez csak a fogától lenne.
2011. febr. 5. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
A fogától elméletileg nem megy fel ennyire a láza. Szerintem kérdezd meg telefonon az orvosodat. Ebben a náthás időben én nem lennék nyugodt.
2011. febr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Maximum hőemelkedése lehet a fogzástól. Én kihívnám az orvost vagy elvinném az ügyeletre, mert még csak szombat van és minél előbb elkezdik a kezelést annál jobb. Általában estére szoktak belázasodni.

Nálunk is volt ilyen, a kislányomon nem látszott semmi, mégis torokgyulladása volt.

2011. febr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Pont emiatt hívtam fel én is az orvost. Ennyire nem megy fel a láza a fogzás miatt, ez valami vírus.

Nekünk Nurofent javasolt, és másnapra makk egészséges lett :)


Jobbulást!

2011. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

azért jobb, ha előbb telefonálsz, mert ebben a járványos időben nagy az esélye, hogy a dokinál még betegegebb lesz.

2011. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Úgy döntöttem, hogy inkább elviszem az ügyeletre. Biztos ami biztos.
2011. febr. 5. 12:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondta az orvos,hogy ennyire nem lehet lázas a fogától! De az én kisfiam az első 9 fogánál mind belázasodott ,39 fok felett volt. Pár napig ilyen magas maradt,amíg át nem tört a foga!
2011. febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elmentünk az ügyeletre. A doki megvizsgálta és azt mondta, hogy piros a torka. Látta azt is, hogy jön a foga. Antibiotikumot írt fel sajnos. Úgyhogy most azt kap. De a lázára nem ajánlott semmit. Most panadolt adtunk neki.
2011. febr. 5. 17:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Szegénykém, akkor duplán szenved... :(

Jobbulást Neki!

2011. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük! Már jobban van egy kicsit. Legalábbis a lázát ma délutánra sikerült levinni. Remélem most már jobb lesz neki.
2011. febr. 6. 15:54
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Képzeljétek ma reggelre tiszta kiütéses lett a babócánk. Pont ma kellett menni vissza a dokihoz így legalább meg tudta nézni a kiütéseit. Kiderült, hogy rózsahimlős. Szóval ezért volt a magas láz pár nappal ezelőtt. Úgyhogy a diagnózis, jön 4 foga, torokgyulladás + rózsahimlő. Szegénykém... Csak gondoltam megírom nektek, hogy hogy jártunk. :(
2011. febr. 9. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!