Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keverhetek sinlacot a tápszerb...

Keverhetek sinlacot a tápszerbe, hogy sűrítse?

Figyelt kérdés
A doki ajánlotta a sinlacot, mivel sokat bukik. De úgy nem eszi meg, ha előtte próbálom adni. Gondoltam keverek a tápiba (Milupa)
2011. febr. 5. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Jajjjjjjjj!Hülyeséget írt az első!Mennyi idős a babád?Mert ha hozzátáplált már és ismeri a glutént akkor van egy ötletem!De ha még kicsi,akkor úgy csinált,hogy csináld hígra a sinlacot és add nagylyukú cumisüvegből!Tehát vízzel csináld meg ,csak hígra,ihatóra.Én mindig így adtam a babámnak este,mert nem volt türelme kanalazni!:)
2011. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem így ajánlotta a doktornő mert sovány a babám,és ez így táplálóbb.Éjszakára adtam Neki 2-szer de nyugtalanul aludt,sok volt a kis gyomrának.Úgyhogy max.ennyi baja lehet tőle más nem,ne aggódj!
2011. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!