Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Vigantol-t csak kanálal...

A Vigantol-t csak kanálal adhatom, vagy rakhatom a tápszerbe is?

Figyelt kérdés

2011. nov. 6. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért adnád kanállal? Napi 1 csepp kell, csak bele kell cseppenteni a szájába, míg a pelenkázün van. Nekünk az volt a menet, h pelenkázóra fel, csepp a szájba, vetkőzés, fürdés és vacsi.
2011. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én kanállal adom neki közvetlenül evés előtt. Egy csepp Vigantol, pár csepp tápszer. Majd kapja is az üveget. Szájba is jó közvetlenül,de az én babám nem szereti az ízét. Elvileg azért nem jó tápszerbe beletenni, mert ha hagy meg a kajából,nem tudhatod,hogy a Vigantolt biztosan megkapta-e...
2011. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
2 gyerekem van: 2.5 és 1 évesek. egyiknek sem adtam még a szájukba cseppentve, csak cumisüvegbe, tápiba cseppentve.
2011. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is a szájába cseppentem, most már annyira tudja, nyitja is a száját, tök szereti!
2011. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is szájba adom. Kitátom nagyra a számat, ő meg utánozza, és nevet amikor belecseppen. Alig érzi az ízét egy cseppnek...
2011. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én van hogy tápszerbe a többi gyógyszerével, vagy van hogy kanállal a multi szirupjába cseppentve. s ha olyan a kedve hogy kinyitja a száját akkor oda.
2011. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha megissza tutira ez egész tápszert akkor bele is teheted, de én pl soha nem raktam bele, mert nem mindig itta meg a teljes mennyiséget, és úgy nem tudhattam biztosra, hogy a vitamint is megitta-e. Így neki egy kanál tápszerbe cseppentve adtam be, vagy rácseppentettem a cumisüveg végére és leszopizta róla. Most már nagy, így étkezés előtt egy-egy falatkára cseppentem rá.

Szájába sem cseppentettem soha, mert sokszor két csepp ment a kanálba is, és nem akartam elbénázni, hogy a szájába is sokat teszek.

2011. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem csepenteném tápszerbe,mert olajos anyag és az nem fog teljes egészében kiiürülni az üvegből,inkább rátapad az üveg szélére.Amikor kiskanálba cseppentem, akkor is látszik,hogy nem folyik le róla,csak ha a gyerkőc lenyalja.
2011. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, igen, úgy van, ahogy az utolsó írja!
2011. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor kanalazok :)
2011. nov. 6. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!