Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik a homeopátiában hisznek...

Akik a homeopátiában hisznek (babát ezzel 'nyugtatják') hallották, hogy Vágó István túladagolta magát?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 6. 20:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Vágó egy számomra baromira ellenszenves figura! Higgyen, amit akar, másoknak meg engedtessék meg, hogy a saját belátásuk, tapasztalataik alapján csinálják, amit. A gyerekeimet homeopátiás is alkalmazó orvoshoz hordom évek óta... Érdekes módon, nem jön rögtön azzal, hogy "na, akkor antibiotikum"... mégis nagyon ritkán beteg mind a 4 és a ha betegek, a homeós szerek is rendbe hozzák őket, néha hamarabb, mint a megszokott orvosságok. Szóval: fütyülök Vágóra! Ő annyira okosnak tartja magát, hogy semmiben sem hisz (kizárólag a pénz hatalmában...). Le lehet pontozni!
2011. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

1.) Homeopátiás szert nem lehet túladagolni, egyszerűen azért, mert gyakorlatilag nincs benne hatóanyag!


2.) A 2. válaszra reagálva: A családorvosom szokta mondani a megfázásos tünetekre, hogy ha kezeljük elmúlik egy hét alatt, ha nem kazelik pont hét nap alatt múlik el!

:D

2011. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem ezt a dolgot,hiszen köztudott,hogy ezeket nem lehet túladagolni:S

Minek ez a cikk?

A tájékoztatókba is le van irva,h nem lesz semmi gáz akkor sem ha egy gyerek veszi be az összeset.

Nincs jobb dolga Vágónak hiszen kib@szták a munkahelyéről is,igy akar feltünősködni.

2011. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Bocsánat, az 1. válaszra reagálva..

:)

2011. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem náthára gondoltam... arra ui. nem szedetek orvosságot még gyerekkel sem. De mondjuk mandulagyulladás 3 nap alatt gyógyult Homeogen9-cel... Erre mg az antibiotikumok se képesek....
2011. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
És meghalt??? Na, jó. Engem már idegesít a szkepticizmusa.
2011. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
én nem vagyok sem szkeptikus, sem hívő, ezért nem is tudom hogy működnek a homeós bogyók. valaki elmagyarázná légyszi?
2011. febr. 6. 20:43
 8/16 anonim ***** válasza:
2011. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

1:köztudottan nem 10 perc alatt hatnak

2: nem szabad őket összerágni

3:csak a hülyék gondolják,hogy ha valami szerintük nem létezik,akkor az már nincs is

2011. febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

no picit utánaolvastam pro és kontra. azt nem értem, hogy miért nem tudják mérni ezt a bizonyos 'rezgést', hisz azért a fizika és a kémia nem olyan szintem van, hogy ne lenne képes ilyen bagatell dologra. a másik, hogy miért nincs egy kísérlet sem, ami különbséget tud tenni a homeós szer hatása és a placebo hatása közt? (ezt könnyű vizsgálni, még az un. alkati szerek esetén is)

gyógyszerként árulják jó pénzért a desztillált vizet, kell ennél jobb üzlet? érdekes, hogy még azok sem tudták bebizonyítani a hatásosságát, akik készítik, pedig nem kevés pénz van benne.


azokat az anyukákat viszont megértem, akik azért adják, mert 'ártani nem árt', ha nem használ, akkor sincs baj. ez teljesen jó hozzáállás.

2011. febr. 6. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!