Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél év körüli (16-20 hó)...

Másfél év körüli (16-20 hó) babátokra mennyi pelust használtok el / nap? Milyen pelust használtok? Típus, méret? Mekkora a baba, kisfiú? Kislány?

Figyelt kérdés
És esetleg: mennyire jön ez ki havi költségben?
2011. febr. 7. 09:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!20 hónapos lányom van,11 kg körüli.Kb. 5 db-ot(attól is függ,hogy mennyiszer kakil-gyors anyagcseréjű).Felváltva használunk dm-es és pampers pelust.Dm-esből most váltunk a 4+-osra,pampersből 5-öst vettem.2 doboz dm-es pelus 6000 ft(ez elég egy hónapra bőven),dm-es pontbeváltással.Pampers-t most vettünk akcióban(dobozos,111 db 5999-pontbeváltással 4500 volt).Betankoltunk pelussal rendesen.:-)

Minden jót nektek!

2011. febr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jokerrel vetted a Pamperst? Én is dm-est használok, de úgy vettem észre, hogy a 4+-os méretre ugyanakkora mint a 4-es, nem? Csak gondolom többet bír felszívni. Nálunk napi 4-5 db megy el (napi 1x kakil általában), 16 hónapos fiú.
2011. febr. 7. 10:23
 3/21 A kérdező kommentje:
Ja, és olyan 10,8 kiló körül lehet. Még jó rá a 4-es is, csak kezd a dereka szűk lenni, de baleset nem szokott lenni. 5-öst meg még nem akarok venni, az jóval drágább. Ezért próbáltam ki a 4+-os, de ugyanakkora a dereka :D
2011. febr. 7. 10:24
 4/21 anonim ***** válasza:

20 hónapos kislány


Napi kettő-négy pelusozás, plusz ha nem sikerül időben bilire tenni akkor a kaki miatt is kell cserélni. :) Bár a bilibe szeret kakilni inkább.

Már bilizünk, de ha nagyon nem akar ráülni akkor pelust kap akkor a 4. Alváshoz mindenképpen.


Libero 4-es. Vagy babaexpon vagy dm-be veszem 25% + 15%-os végösszeg kuponra. Vagy apukámék hoznak neki. Így a havi költséget sajna nem tudom megmondani.


10,5 kg, vékony hosszú baba

2011. febr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket, jöhet még :)
2011. febr. 7. 11:34
 6/21 anonim ***** válasza:

Szia!Első vagyok.

25%-os kuponnal vettem a pampers pelust.Most azt hiszem a rossmann-ban akciós.4+-os dm-est még nem bontottam ki,mert még van 4-es is,és előbb azt használom el.Nekünk sincs ezzel sem baleset,csak a dereka nem elég magas már.Pampers-ből is elég lenne a 4+-os,csak nem volt,így 5-öst vettem.Mi is próbálkozunk a bilivel,de csak ül rajta,produkció 0.Úgy veszem észre,hogy őt jobban érdekli a wc,úgyhogy beruházunk egy szűkítőre,hátha úgy hamarabb szobatiszta lesz.

2011. febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Kisfiam 16 hónapos, 11,9 kg, pampers ötös active baby pelust használunk. Napi átlag 5, ha van több kaki, akkor az plusz. Legutóbb 43 Ft-ra jött ki 1 db a DM-ben (15%-os végösszegi, és egy 500 Ft normál packra való kuponnal vettem). Most megint kell vennem, 25%-os joker kuponnal akarok venni, nem tudom, így mennyi lesz.

Ha nem sikerül DM-be eljutnom, akkor a Pennyben szokott lenni akcióban 55 Ft darabja.

2011. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

16 hónapos a fiam.

Napi 3-4 db szokott elmenni, a kakik számától függ. Ha nincs kaki, csak 1szer, akkor 3mat használunk el, ha van, akkor többet. Libero 4est használunk, 9,2kg körül van a fiam.

Most nem kell vennünk vagy 2 hónapig, mert a Liberótól kaptunk kompenzációs csomagot (85db) reklamáció miatt, de én is a DM-ben veszem Joker kuponnal. Egy megapack ált. elég egy hónapra.

2011. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Kb napi 5 libero 4-es pelust használ el egy nap 16 hós babám. Ennek darabja ált 42 Ft-ra jön ki (Dm, megapack, kedvezéményes kupon) 42*5*30=6300 Ft
2011. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

19 hónapos kisfiú, bilizni még nem sikerült.

Pampers active baby 5-ös méretet használunk, napi 5 db-ot.

Én is DM-ben veszem joker kuponnal.

12 kiló és 84 cm a kisfiam.

2011. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!