Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél év körüli (16-20 hó)...

Másfél év körüli (16-20 hó) babátokra mennyi pelust használtok el / nap? Milyen pelust használtok? Típus, méret? Mekkora a baba, kisfiú? Kislány?

Figyelt kérdés
És esetleg: mennyire jön ez ki havi költségben?
2011. febr. 7. 09:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kisfiam 20 hónapos. Pampers active baby 5-ös pelust használunk,kb.4-5 db megy el egy nap. 12,2 kg most a kisfiam és 88 cm.
2011. febr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
22 hónapos nappal Pampers actív baby 4-es méret még jó, (4-5 db/nap) éjjel Libero 5-öst használunk. 12,5 kg lány.
2011. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 reni baby válasza:
A mi babánk 9és félkg 78cm,napi 3 4pelus megy el,pampers narancssárga csomagu kamillás 4es.39ft db a tescóban,az 5ös is ennyibe kerül csak abban kevesebb van .
2011. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

19 hónapos, kb 12,5 kg, kisfiú, kb 5 db fogy naponta

eddig Liberót használtunk, de úgy néz ki nem bírja a bőre,(kiütéses lesz alatta) vettünk Pamperst, az meg nem bírja ki azt a mennyiségű pisit, amit ő termel, most legutóbb Tescóst vettem, 4+-os, 10-19 kg-ig van azt hiszem, és meg vagyok vele elégedve

2011. febr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
18 hós a lányom, 10 kg alatt van egy kicsivel. Zsákos kiszerelésű maxi bugyipelenkát használunk, nekünk nagyon bejött. 30 Ft darabja.
2011. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78,5cm, 9,8kg-os kislány, napi (általában) 5 pelus. 4-es Pampers, nappal a zöldet, éjjel a lilát. Karácsony előtt volt akciós a Tescoban. Vettünk 2 megapak-ot, kb.40 ft darabja. Havi szinten kb. 6000 ft.
2011. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
17 hónapos a fiam,ha nincs extra kaki,akkor 4 db megy el egy nap.reggel felkelés után még az éjszakaiba van a kaki,aztán a déli alvás előtt szintén kaki,alvás után és este fürdés után kap tiszta pelenkát.libero 5-öst használ,dm-ben veszem 25 százalékos kuponnal 41,7 -re jön ki darabja.Azért elég ennyi,mert nem iszik sokat,így nem is pisil sokat.Pisi baleset még soha nem volt.
2011. febr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

18 hónapos a kisfiunk.11és fél kiló,80 cm.Nappalra 2 db nevesincs diszkontos pelus megy el,éjszakára 1 db 4-es Pampers,vagy Libero,mikor mi hol olcsóbb:)

Persze olykor előfordul,hogy ez kevés.Ilyen esetekre,hogy ne kelljen pocsékolni,pazarolni,van mosható pelenkánk.Vaterán vettem 2000ért,állítható,így 1 méret elkísér a szobatisztaságig.Én szerettem volna teljes készletet moshatóból,de azért az egyszerre húzós lett volna.De így tökéletes a dolog.

2011. febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
19 hónapos, 10.5 kg lányka, 4-5 db pampers 4+. Dm-ben veszem kuponokkal.
2011. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Fiatalabb es idosebb pelenkasom van, de az atlaguk eppen masfel ev, igy irok en is neked.

A kisebbik gyerek egy eves, 11,5 kg es 85 cm, 4-es pampers a legjobb, most eppen a zold szinu tescos van, abbol 4+ meretet vettem, mert kevesbe rugalmas.

A nagyobbik gyerek ket eves, 16 kg korul van es 98 cm, az a vicces, hogy ra is siman jo a 4-es pampers es tescosbol is jo a 4+. Mar honapok ota ugyanazt a meretet hasznalja a ket gyerek.


Napi 5 pelenka fogy atlagosan gyerekenkent, ha az egyikre eleg negy, akkor tuti, hogy a masikra kell aznap hat... A nagyobbikat most probalom bilire szoktatni, de nem sok eredmeny van, szerintem nyaron lesz legkorabban szobatiszta.


En a dm-ben szoktam megvenni a pamperst. Nem szeretek gyakran vasarolni, 2 havi adagot megveszek egyszerre. Ilyenkor annyi jokert valtok be, ahany csomag pelenkat veszek es hasznalok ra 15%-os vegosszegkupon. Vagy kuldenek, vagy kapok ismerostol, aki nem tudja kihasznalni, vagy veszek 200-300 forintert vateran, teszveszen, mert ennyit boven meger raaldozni.

Ezzel a ket kedvezmennyel az eredetileg 53 forintos darabaru pampers 4 33 forint korul szokott lenni, tehat nagyon szuper.

Mondjuk iden meg nem vettem, igy nemtom mennyivel lesz dragabb.

2011. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!