Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú babakocsit vegyek?

Milyen márkájú babakocsit vegyek?

Figyelt kérdés
Vízszintesig dönthető, mindkét irányba tolható, könnyű, nagykerekű, könnyen összecsukható, közepes árkategóriájú, kétfunkciós babakocsit szeretnék, de eddig nem találtam.
2008. jan. 29. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, hová valósi vagy, de több olyan bababolt is van Pesten, amik kimondottan csak babakocsikra specializálódtak, Vannak alig használt és új babakocsik is itt, kedvedre dőzsölhetsz a márkákban. Szerintem az igazán jó márka elég borsos áru, 40-50 ezret is elkérnek érte. De a kevésbé hírhedt márkák között is találni nagyon jó kis kocsikat, én semmiképp sem azt nézném, mi menyi, hanem hogy mit tud, és amiket te felsoroltál, nagyon is minimális igények. Én sportkocsinak vettem magyar gyártmányút, és mindenki el volt ájulva tőle, fantasztikuis egy járgány, szóval ha magyar, az sem baj. Másik javaslatom, nézz körül a vaterán vagy a teszveszen, mert ott is alig használt, nagyon szép állapotú babakocsikat tesznek fel anyukák, amik egy szezont sem jártak ki, mert nem adódott úgy. Ott jóval olcsóbban kapsz jó márkát is, klasszisokkal a bolti ár alatt. Én ott vettem a második babakocsinkat, nagyon megérte, igaz még úton van a babócám...
2008. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! itt néz körül:www.borze.babazo.hu! Igaz itt használtan vannak de nagyon jók én is itt nézelődök és jó áron vannak! 17 hetes kismami
2008. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
chicco szerintem a legjobb,nekem az tetszik, bár nem a legolcsóbb termék. Nézd meg bababoltban. Csak olasz honlapjukat találtam, ha érted, biztos ott is megtalálod a kocsikat.
2008. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
pierre cardin
2008. jan. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lányomnál az első tesco gagyi volt hordozóval,de 2hó után kiesett a kereke. A második Pierre Cardin, az esernyőre csukható,nagyon jó volt. Aztán vettünk BeBeGo sportbabakocsit,mikor már nagyobb lett.

A fiamnál csak azt néztük,hogy olyan testvérfellépő legyen rajta,amire akkor is fel tud állni a nagy,ha a kicsi fekszik. Ilyet csak egyet találtunk Peg Perego (használtan vettük,mert az új ára 80e). Nem szeretem,mert túl nagy,nehéz irányítani és lapracsukható, a fél csomagtartót elfoglalja.

Nézd meg mi az ami neked fontos a babakocsiban,hogy befér-e a csomagtartóba...a lényeg,hogy többet nézz meg és inkább használtat vegyél,de jó minőséget,mithogy olcsót,mint mi elsőnek.

2008. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!