Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú és mi a neve...

Milyen márkájú és mi a neve annak a hordozónak, amihez van állvány is és lehet tolni, mint egy babakocsit? Hol tudok ilyet venni? Jók? Biztonságos? Könnyű tolni? Nagy helyet foglal a kocsiban az állvány?

Figyelt kérdés
2.babánkkal vagyok terhes,és mindenképp kell új hordozó,ez a megoldás tetszene.
2010. jún. 21. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:

nania pico easy babakocsi, vagy csak "kerekes hordozó"

Én is ilyet keresek a kistesónak.

2010. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nania??csak ilyen van?mert annak nem jók a töréstesztjei
2010. jún. 21. 17:47
 3/9 anonim ***** válasza:
első vok, kis helyet foglal, de azt nem tudom mennyire stabil, mennyire biztonságos.
2010. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én más márkában még nem láttam, a nania tényleg nem csúcskategória,
2010. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
esetleg vegyél olyan babakocsit, amihez külön csatlakoztatható a hordi, később a sport rész. És akkor eleinte ugyanúgy csak a hordit pattintod rá.
2010. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
babakocsit nem veszünk,mert van egy tako kocsink,amit imádunk,meg van esernyő kocsink is,úgyhogy még egy babakocsira nincs szükségünk.akkor azt hiszem,inkább maradunk akkor a sima hordozónál.abból milyen márkár érdemes venni?mert az autóülésekkel tisztában vagyunk,de a hordozókkal nem
2010. jún. 21. 17:54
 7/9 anonim ***** válasza:
háát nagyon sok féle van, nekünk graco volt. Bababoltban a bébé confortot ajánlották nagyon. Neten azt olvastam, hogy a römerek a legjobbak.
2010. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A neonato-nak is van ilyenje. Nekem nagyon tetszett, az egyik anyuka ilyet vett itt a környéken, de más tapasztalatom nincs.
2010. jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hordozóból a Römer vagy besafe. Ez utóbbi dönthető vízszintesig. Lehet hozzá kapni vázat is, de nektek ez kilőve, mert az rendes kocsiváz és nem is olcsó:-( Én csak másnál láttam amit te keresel, de nekem nem tetszett, elég gagyinak tűnt, pici és szerintem nagyon borulékny lehet. De ezt csak külső személőként mondom, tapasztalatom nincs.
2010. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!