Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kenyeret mikor adtatok először...

Kenyeret mikor adtatok először babátoknak? Milyet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 évesen, de ha jól tudom már 8 hósan lehet neki adni és tésztát is.
2011. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt: fehéret adtam neki, a védőnő azt mondta, hogy a magvas, rozsos kenyeret nem szabad adni.
2011. febr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kenyérhéjat, meg kiflit már 7 hósan. Eszegeti, de rátapad mindig a szájpadlására. Már eszik darabosat, úgyhogy gyakorol. 9 hós
2011. febr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8 hónapos volt és reggel az asztalnál kapott falatkákat az én reggelimből. Sima fehér kenyér volt. Imádta. 10 hónapos és semmit nem pürésítek már neki, hamar hozzászokott a darabos ételekhez.
2011. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb 8 honaposan, sima feher kenyeret, de evett barnat is. Eloszor csak a hejat szopogatta, majd rajott, hogy kell enni, azota kis katonakat csinalok neki belole.
2011. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!