Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan ülnek fel a babak....

Hogyan ülnek fel a babak. Atfordulasbol? Es mi a nagyatlag kor amikor elöször felülnek maguktol?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. febr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi 1 nappal betöltöttük a 7.

hónapot,tehát 6 hónaposan hasizomból húzta fel magát:-))))))))))))))Vicces volt,nem is tudtam,hogy így is lehet.Elvileg nekem azt mondták,hogy oldalról felnyomják magukat a kezükkel,és megtartják magukat.Szóval mi rossz példák vagyunk,de olyan jó visszaemlékezni,gondoltam elmesélem...

2011. febr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
na pont ezert kerdeztem, de nem akartam konkreten leirni mit csinal, mert banalis....ha hanyatt fekszik olyan mintha fel akarna ülni, nem tamaszkodik a kezein ,de mar felülesben van
2011. febr. 8. 10:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 7 hónapos és egy hetes volt amikor magától felült. Ő is vicces volt, mert hasonfekvésben egy kicsit megemelte magát és maga aláhúzta hirtelen a lábait és így ült le. 2 hét elteltével már minden pocizióból ment a felülés. 8 hónapos körül volt, amikor ő is elkezdett úgy felülni, hogy hanyat fekvésből felhúzta magát.
2011. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom hasonfekvésből ült fel először, annyira utálta amikor pelenkáztam, hogy hasra fordult, és a lábaival kapálózott, aztán felnyomta magát ülésbe. Utána már többször is megcsinálta ugyanúgy.
2011. febr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mászó pozícióból ült ki, igaz későn: 9 hónaposan.
2011. febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!