Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek szülés/szoptatás után...

Akiknek szülés/szoptatás után a lyndinette f. gátlót írták fel-Tapasztalatok? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Én terhesség előtt Belara-t szedtem,és mellékhatás jelentkezett egészen pontosan állandóan hüvelygomba.

És most a Lyndinette tablettában bízom, hogy ez jó lesz, ezért vagyok kíváncsi a személyes tapasztalatokra.


2011. febr. 8. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Most szedem 5. hónapja (10 hónapja szültem). Előtte sosem szedtem tablettát, úgyhogy összehasonlítási alapom nincs.

Az első levél szedése alatt végig vérezgettem, utána semmi.

Most a napokban éreztem némi viszketést a hüvelyemnél, de Canestentől elmúlt.

A fogamzásgátlótól jött volna ki???

2011. febr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igaz hopgy én szülés előtt szedtem lindit, de én nagyon meg voltam vele elégedve!kb 6 évig szedtem előtte, azt!Én nem híztam tőle, normális volt a vérzésem, nekem semmi gondot nem okozott!A cicim az nőtt tőle! :)


Még most is van itthon, ha már nem fogok szoptatni én ahhoz szeretnék visszatérni! :)

14 hónapja szültem :)

2011. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is terhesség előtt szedtem, szintén kb 6 évig! Semmi problémám nem volt vele. Akár én is írhattam volna a 2. hozzászólást, annyi különbséggel, hogy nekem nincs itthon belőle... :)))
2011. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szintén szülés előtt szedtem,nagyon szerettem!Erre kellett váltanom,mert a Yadintól iszonyatosan fájt a fejem.
2011. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem szerettem, iszonyú erősen és hosszan véreztem tőle, 6 hónapig vártam hátha beáll de nem. Akkor váltottam Novynettre (azt szedtem terhesség előtt is), azóta semmi problémám.
2011. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szülés előtt szedtem lyndinette f.gátlót, de engem "elintézett"! Amikor abba hagytam a szedését, hogy bébit szeretnénk, teljesen megzavarta a szervezetemet, egy két hónapig nem volt semmi baj, utána fél évig meg sem jött, utána is csak valami erős gyógyszer után, amit a nődoki írt fel, és akkor mondták, hogy a fogamzásgátlótól volt. Pedig én csak 3 évig szedtem!
2011. febr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, azzal a különbséggel, hogy engem röpke 1 év alatt vágott taccsra a Lindynette 20.

Három hetente küszködtem a viszketéssel, hüvelygomba, hólyaghurut váltogatták egymást nálam egy évig. Már mindent kizártam, ami okozhatta a visszatérő panaszokat, végül úgy döntöttem, abbahagyom a gyógyszert, hátha az okozza. Csodák csodájára megszűntek a tüneteim, de a menstruációm ezután másfél évvel még mindig össze-vissza volt! Nekem nem vált be, de ez egyénfüggő, mindenkinek más a szervezete!

2011. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!