Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tünetei ha egy baba...

Mik a tünetei ha egy baba allergiás valamire amit én eszek, és átmegy a tejen?

Figyelt kérdés
A gyerekorvos összezavart.Száraz volt a bőre, és ez nem tetszett neki.Egy hétig diétáztam, de szerintem nem attól jött rendbe.Elhagytuk a Johnson fürdetőt, most megint gyógyszertárit használunk, és naponta kenegetem neki natúr testápolóval.Már nem száraz, de a mellkasán apró piros pöttyök vannak.Mitől lehet? Lassan 5 hónapos lesz, ugyanazokat eszem, akkor miért most jelentkezne az ételallergia?
2011. febr. 9. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a testén is vannak pöttyök, az nem ételallergia!

Nekem is be szokott pöttyösödni 5 hónapos kisfiam, de csak a feje, meg a nyaka, ez van akkor, ha nem tetszik neki az, amit én eszek(mivel ő még csak szopizik)Ezt a doktornőnk mondta, nem én találtam ki.

Ha a teste is pöttyös, akkor vagy a fürdető, vagy a mosópor, vagy ilyesmi lehet a probléma.

2011. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerintem is inkább ez lehet, mert ha ételallergia lenne, akkor görcsölne, sírna, fájna a hasa.Semmi ilyen nincs!De sajnos a gyerekorvos eltiltott minden tejterméktől, és mindentől, amibe tejpor van egészen addig amíg szoptatok.A bőre miatt, ami már rendbe is jött!Nem értem én ezt..
2011. febr. 10. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok. Nekem azt mondta a doki, hogy igyak kálcium pezsgőtablettát, az enyhíti a baba allergiás reakcióit. Tényleg bevált, továbbra is fogyasztok tejterméket, hiszen szüksége van rá a szervezetemnek és a babának is, és nem jöttek ki a pöttyök. Talán te is megpróbálhatnád, ha megint bepöttyösödik, akkor meg tényleg leállsz a tejtermékekkel.Szerintem megéri kipróbálni!

Jó egészséget nektek!

2011. febr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Ez nagyon jó ötlet!Még ma kipróbálom, van is itthon.Nektek is jó egészséget!
2011. febr. 11. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!