Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan hogy a husra allergi...

Van olyan hogy a husra allergias a baba?

Figyelt kérdés
Kezdtem bevezetni a husit es kiutesek jottek ki az arcan es az alla alatt a nyakan.Lehet hogy a hus miatt??es akkor ne adjak neki hust??? pedig az fontos lenne, mar 7 honapos mult!Csirkemellet kapott, raadasul keveset evett belole.
2011. szept. 5. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan, hogy allergiás a húsra. Mi nemrég kezdtünk gasztroenterológiára járni, és ott a tej és szójafehérje mellett a különböző húsok fehérjéire is tesztelték a lányomat.
2011. szept. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pár napig ne adj neki, majd próbáld meg újra a husit, és ha megint kiütései lesznek, akkor érdemes utánajárni, hogy valóban a hússal van-e a baj.

Mást nem evett csak húst, ami új volt?

Vagy a meleg miatt nem szoktak kiütései lenni?

2011. szept. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy felnőtt kolléganőm azért vegetáriánus 30 éve, mert allergiás a húsra. Ő konkrétan annyira nem tudja megemészteni, hogy szinte azonnal kihányja, ha belekerül valahogy mégis az ételébe.
2011. szept. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy fenil-ketonúriás, de arra szűrik az újszülötteket. Hogyan adtad neki, milyen formában, milyen fűszerrel? Ilyen nincs, hogy "húsallergiás", csak, hogy esetleg bizonyos húsok, bizonyos fehérjéire, vagy fűszerre/tartósítószerre esetleg. Mindenesetre jó lenne, ha látná gyermekorvos.
2011. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet allergiás, csirkére szárnyasra és nem is ritka.Érdekes ,hogy manapság , a kutyák is egyre többen allergiások a csirkehúsra ami azért igen furcsa egy ragadozó állatnál,ami elgondolkodtató ,hogy akkor valami nagy gáz lehet.Szerintem a nagyüzemi baromfitartók minden vacakkal tömik a csirkéket és ez is közrejátszott a folyamatban.El kéne vinni megvizsgálni mire allergiás pontosan.
2011. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ugy latszik, nem a hus volt, szerencsere...paradicsomot kapott meg ujat....lehet attol volt???
2011. szept. 6. 18:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A paradicsom sok babánál kiüt! Lányomnak kb. 9 hónapos koráig nem tudtam adni, mert fájt tőle a hasa és piros pöttyös lett az arca tőle. Most már simán megeszi, nincs baja, 11 hónapos amúgy.
2011. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!