Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy egy három...

Létezik, hogy egy három hónapos babának már jön a foga?

Figyelt kérdés
Sokat folyik a nyála, rágja az öklét, néha szerinten érzékeny az ínye mert nem mindig akar szopni, a cumit kiköpi, a pelenkát viszont a szájába veszi.
2008. jan. 30. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek 4,5 hónapos volt a kislánya, amikor kibújt az első foga! szerintem a mai világban már semmi nem lehetetlen! :))))))
2008. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekünk is akkor kezdődött, és bizony meg is szenvedtük.Most már hat hónaposok vagyunk, bár fogunk még nincs,de kevésbé vagyunk nyűgösek.Remélem ti hamarabb átestek az első fogacska kibújásán,mint mi.

Egy boldog anyuka

2008. jan. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerosom akinek foggal szuletett a kisbabaja.....amugy letezik .
2008. jan. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Példa a keresztlányom. Ő is 3 hós volt az első fognál.
2008. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnak is 3 hónaposan jött ki az első két foga, a védőnőm azt mondta, hogy ez nem olyan ritka.

Most 11 hónapos és 8 foga van, de mindegyikkel megszenvedett.

2008. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fogzás már magzatkorban elkezdődik!!! Lehet hogy 3hónapos korban már fájhat a baba ínye, de csak hónapok múlva bújik ki az első fog. Az én fiam is megszenvedte 3hónapos kortól nyáladzott, rágicsált és az 5.hónapban repedt csak fel az ínye.
2008. febr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!