Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szeretném elvinni a kislány...

Ha szeretném elvinni a kislányomat konduktorhoz, kell beutaló? Ha nem, akkor csak egyszerűen bejelentkezünk vhová, és kész?

Figyelt kérdés
Úgy látom, hogy a bal oldala látványosan gyengébb, mint a jobb, de a dr. csak intett, hogy ez nagyon pici eltérés...de én szeretném megnézetni, de nem tudom mi a módja ennek...
2011. febr. 9. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne konduktorhoz vidd, hanem egy Dévényes gyógytornászhoz.
2011. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, jóóóóó, de kell oda vmi beutaló? vagy csak egyszerűen bejelentkezünk, és kész?
2011. febr. 9. 18:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ma voltam konduktornál. A kislányom nem akar se kúszni, se mászni, mondtam a dokinak. Akkor volt 6,5 hónapos. Mostmár 9 hónapos múlt, ennyit kellet várnom időpontra. Az Sztk-ba jött egy konduktor. Megmutattta, hogy foglalkozzam a babámmal és a lányom már ma délután mászott 2m-t, igaz picit segítettem hátulról, de "akarta".

Érdeklődd meg mikor jön legközelebb az Sztk-ba, és menj oda. Nem fog elküldeni akkor sem, ha nem lesztek beírva.

Nekem is ezt kellett volna tennem - ezt sugalmazta.

Ne halogasd, ne várj időpontra. Minél előbb kezdődik a fejlesztés annál gyorsabb és biztosabb a fejlődés.

2011. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és további kellemes kúszás-mászást Nektek! :-))
2011. febr. 9. 20:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.

Van tapasztalatom mind a konduktor, mind a Dévényes torna területén.Egész más mind a kettő.

A konduktori torna majd később, pár éves korban lesz alkalmas, nem tudom, mennyi idős a babád?

Elsősoban, ha gond a van a mozgásával, egy gyógytornászt kellene keresned ott ahol laktok, ő megnézni és megmondja, hogy mit kell tennetek.

Persze ez pénztárca függő, mert egy dévényes kezelés 3-4000 Ft. Hívd fel a központot ( deveny.hu), megkérdezed, hogy ki a közeletekben lévő gyógytornász, felhívod és tőle kérsz időpontot. Nem kell hozzá beutaló, intézheted a gyerekorvos tudta nélkül.

Persze van olyan sztk ahol dolgoznak tb támogatott gyógytornászok is, oda biztosan kell beutaló, nem tudom de gondolom hosszú a várakozási lista. De ne késlekedj, ha úgy érzed probléma van, minél előbb cselekedj!

2011. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de én 2,5 hónaposan vittem a lányom konduktorhoz. Itt volt a védőnői szolgálaton. Bp. III. ker. Én legalább is a védőnővel egyeztettem, hogy inkább megnézetném a babám. Hétfőnként van itt. Ja! Bocs'! Nem kell beutaló!
2011. febr. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hú, na, köszi, ezek nagyon hasznos infók voltak..akkor jövő héten megkérdem a védőnőt, és ha nincs, akkor marad a Dévényes, bár nagyon nincs 3-4 ezrünk/alk., de majd meglátjuk. 1x kibírjuk, és ha azt mondja kell, akkor kuncsorgok a dokitól beutalót!

Nincs nagy gáz szerintem, de nyugodtabb lennék, ha vmi szaki megnézné...5,5 hós amúgy.

Nagyon köszönöm mindannyiótok válaszait! :-)

2011. febr. 10. 09:13
 8/9 anonim válasza:
Konduktorként annak a kommentelőnek üzenem udvariasan, de határozottan, hogy a konduktív fejlesztés annál hatásosabb, minél korábban, lehetőleg 0 éves kortól kezdődik. A korai felismeréssel rengeteg dolgot lehet megelőzni. Hogyha ad az orvosod beutalót, úgy a Petőben ingyenes a konduktív vizsgálat és fejlesztés. Illetve te is bejelentkezhetsz első vizsgálatra, abban az esetben, ha a konduktor indokoltnak látja a fejlesztést (elmondásod alapján igen), akkor szintén ingyenes, egyébként 4000 ft körül van a 2 órás foglalkozás.
2011. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, hála égnek rendeződött a dolog...de azért jó tudni ezeket.
2011. ápr. 18. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!