Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neurológiára kell beutaló?

Neurológiára kell beutaló?

Figyelt kérdés

Kislányom 10 hónapos és 10 kg.

Még nem kúszik nem mászik.

3 hónaposan fordult először hátáról a hasára utána ezt nem csinálta többet.

Következőnek 6 hónaposan fordult hátáról a hasára majd 8 hónaposan hasáról a hátára. Azóta már tökéletesre fejlesztette a pörgést forgást és egyszerűen nem hajlandó kúszni.

Néha már négykézlábra áll de utána vissza huppan a pocijára.

Doktor néni szerint olyan kis kövér hogy ne is várjam tőle, azt mondta.

Ezzel elintézi mindig a dolgot.

Én azért megnézetném egy fejlődés neurológussal.

Szerintetek??


2010. aug. 11. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
kell beutaló. nézesd meg.
2010. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy a súlya miatt van. de az is lehet hogy nem. sztem is vidd el már csak azért is, hogy megnyugodj. kell beutaló, ahogy már írták.
2010. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen kell beutaló és mindenképpen vidd el!
2010. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!
2010. aug. 11. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Kell beutaló, de azért ne nagyon nyugtasd magad azzal, amit a doktornéni mond. Az én fiam 9 hónaposan volt 10,2 kiló mégis jön-megy négykézláb és feláll mindenhol. Inkább tényleg nézesd meg, hogy megnyugodhass.

Minden jót!

2010. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a ygerekorvos ad beutalót nézesd meg.Az én fiam le van maradva a mozgásban,járunk gyógytornára heti egyszer meg hozzánk is jár egy fejlesztő heti kétszer.A fiam kilenc hónaposan kezdett kúszni,most 11 hónapos,még nem mászik.Majnem 11 hónaposan ült fel először,azóta nem áll négykézlábra sem, csak addig, amíg felül.Már sokszor fel is áll.Remélem a torna hamarosan meghozza az eredményt, és fog mászni.Ő hypotón, nagyon lazák az ízületei,meg lehet örökölte is, én sem és a férjem sem mászott.
2010. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nektek is köszi :)
2010. aug. 11. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!