Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok ilyen müanyag...

Használtok ilyen müanyag előkét? Jobb mint a textil előke?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 9. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék venni ilyet a kislányomnak. Jók a textilek is, de ezt csak el kell mosni és az alsó részébe hullik a morzsa. Szerintem jó találmány, régen nekem is ilyen volt, emlékszem még rá :)
2011. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen,én használtam és nekem nagyon bevált...a tisztítása is egyszerübb volt. Most várom a második babót és amikor elérkezik az ideje,újra ilyen műanyagot veszek.
2011. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nemrég vettem a majdenem 2 éves lányomnak, és tulajdonképpen jó, mert nem folyik ki belőle a mellécsöppent kaja, viszont ha egyedül eszik, akkor zavarja a szélessége, mert nem tudja összerakni a kezeit a teste előtt. Pl. nehéz egyik kezével fogni a joghurtos poharat, a másikkal pedig kanalazni. Régebben zsebes lemosható/kimosható előkét használtunk, az jobb volt ilyen szempontból, de mindig kifolyt belőle a leves.
2011. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon beváltak a műanyag előkék, sokkal jobbak, mint a textilek. Csak ajánlani tudom.:)
2011. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nővérem kisfiánál nagyon bevált, a levestől kezdve mindent nagyon szépen megtart. Nagyon irígykedek is rájuk, mivel az én fiam nem hajlandó addig enni amíg a nyakában van. Nálunk sajnos nem vált be, bár a textilek se nagyon, állandóan tépi őket a nyakából. Következő babánál a kezdetektől ilyet akasztok a nyakába, hogy már az elején megszokja.
2011. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is van ilyen, de kisfiam nem mindig hagyja, olyankor pelus van helyette. A sima textil előke szerintem nem véd a lepotyogás ellen, mert ugye nem csak a ruha van veszélyben, hanem az egész szék/padló... Én ajánlom.
2011. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem :(

Ikeás van nekünk: [link]

ebből a szettből csak a tányért szeretjük, viszont azt nagyon

Ezt az előkét szeretem:

[link]

ez nemcsak evéshez, hanem festéshez (kreatívkodáshoz) is jó :)

2011. febr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekünk van két féle is (2 gyerek).

Van egy tommee tippee-s, ez szilikon, puhább, jobban tud benne mozogni. A nagyobb gyerekemé. Hátránya, hogy mivel szilokon, sok ennivaló befogja, és képtelenség róla eltávolítani. A másik, hogy kevés rajta a lyuk hátul, így elég bő, valamnit van elöl a nyaknál is egy lyuk (mert össze lehet tekerni a szállításhoz - szerintem hülyeség) és ezen a lyukon előfordul, hogy a híg kaja befolyik.


A másik Canpol Baby, ez merevebb, vagyis nehezebb benne mozogni, viszont valamivel rövidebbre patentolható mint a másik.


A textileknél mindegyik sokkal jobb.

2011. febr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Most jut eszembe ikeás békás is volt, de az eltörött:(

2011. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én túl merevnek találom, a gyerek sem tűri a nyakában.

Igaz, míg szilárd kaját eszik, fölöslegesnek is tartom. Majd ha már leves is kap, megpróbálom újból a nyakába tenni, hátha...

2011. febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!