Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok járókát? Miért?...

Használtok járókát? Miért? Milyet érdemes venni? Fa vagy műanyag?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha már mindenféleképpen járókába akarod tennia picit, valami könnyű, és hordozhatót vegyél, hogy ha főzöl, a konyhába is ki tudd vinni magaddal, hogy mindíg a közeledben legyen.
2011. febr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hordozható. Sokan mondják, hogy fa jobb, mert abban könnyebben feláll, de a hálósba is fel tud.
2011. febr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyértelműen fa járóka.


A hálósnak nincs olyan tartása, és próbáld ki, hogy szúnyoghálón nézel egész nap keresztül. Az orvosok is mondják, hogy a hálós rontja a szemét ha még nem olyan magas, hogy felette kilásson.


Ma már lehet kapni összecsukhatós, 3 szinten emelhetős (nem kell mélyre hajolni amikor még kicsi a baba) gurulós járókát is. Nem kell emelni, csak kinyitom a peckeket amik befékezik és már gurítom is magam után :D Ráadásul jóval nagyobb, mint egy hálós, több helye van a babának benne.

2011. febr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi nem használunk, felesleges volt, elajándékoztuk. A gyerek egy percig nem volt el benne. Ha kiraktam, akkor pedig eljátszott és tudtam csinálni a dolgomat. Ha pedig be kellett tenni valahová, vmiért pár percre(de nem nagyon volt iylen eset), akkor arra ott volt a kiságy.
2011. febr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sokat használtam és nekem egyértelműen a hálós a favorit. 5 hónapos korától használtam 10 hónapos koráig, sokat esett amikor próbálkozott a felállással és soha nem volt baleset. Anyósomnál fa volt és mindig beverte a fejét, nem szerettem. Most 11 hónapos és már megy , mi már nem használjuk.
2011. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekünk ilyen van.


[link]


Óriási, nagyon jó. De a kisfiam utálja, ezért ebben tároljuk a játékokat :D

Ha főzök, vagy bármit csinálok, akkor az etetőszékbe teszem, mert azt szereti. Chicco Mamma etetőszékünk van, ami elég nagy. De hát ott sem szokott sokéig lenni, mert gyors vagyok.


Mennyi idős a babád? Mekkora a lakás?

Nem tudom hogy érdemes-e venni, mert nálunk kiderült, hogy nem :D

És inkább fát vegyél. Például azért is, mert a hálós roncsolja a szemét. Akár az apró háló, akár a pici.


De amúgy visszagondolva, örülök hogy megvettem ezt.

Ebben állt fel először a kisfiam. :)

2011. febr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekünk is fa van,1x1 méteres.nagyon jól elvan benne,játszik,és mivel jól tudott kapaszkodni,nagyon hamar felállt.annyira bejött,hogy 2-t is vettem belőle a tesz-veszen,darabját 5000-ért,így a papánál is van.ha kimegyünk a konyhába,ott pedig etetőőszékben van.hálósat azért nem akartam,mert van egy utazóágyunk,és alváson kívül nem szeret benne lenni,nem lát ki jól a hálón keresztül,meg kisebb is.most 10.5 hónapos,fél évesen vettük a járókát
2011. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lassan 7 hónapos a fiam. Lakás nem túl nagy 70 nm-es.
2011. febr. 6. 10:43
 9/12 anonim ***** válasza:
hát ha 7 hós lehet már nem tudod beleszoktatni. én 2 hós korától raktam bele, és a mai napig belerakom (18 hÓS) ha mondjuk wcre megyek vagy csengetnek. szerintem nagyon jó, mert az egy biztos hely, ahol nem lehet baja, ha vmit csinálnod kell. nálunk a konyhába van. ja és fa.
2011. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 09:00 vagyok



Akkor már elkéstetek a járókával. Most már szabad tere van, azt szokta meg. Így utálni fogja.


Mi 8 hetesen tettük bele és 14 hónapos koráig használtuk. Nagyon jól elvolt benne, nagyon szerette egy ideig. :)

11 hónaposan már járt így utána már csak akkor került be a "ketrecbe", ha sürgősen ki kellett menni (vécé, postás) vagy porszívóztunk, mert imádta cibálni.

2011. febr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!