Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hideg párásitó mehet egész...

A hideg párásitó mehet egész nap a szobában, vagy csak néha kell bekapcsolni?

Figyelt kérdés
35% a páratartalom nálunk sajnos,igy muszáj használni,de nem tudom ezeket meddig szabad,egésznap,vagy néha-néha?Ja,és megfigyeltem,hiába van bekpcsolva,és a maximumra állitva,akkor is csak 40%-ig megy fel.Nem baj ez?Elég?Lehet hülyeséget kérdezek,de ha megy a párásitó,attól nem lesz hidegebb a szobába?Csak mert a fiam fázós,és igy is 19-20fok van a szobájába,nem szeretném ha ennél is jobban lehűlne,de lehet hogy butaságot kérdeztem most.6hónapos mult amúgy.
2011. febr. 10. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi csak este kapcsolom be.
2011. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz hidegebb.
2011. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól mert "hideg párásító" a neve, még nem porlaszt hideget, épp olyan hőmérsékletű vizet porlaszt, amit bele teszel, normál esetben szoba hőmérsékletűt. Tehát hideg nem lesz.


Mi éjjel járatjuk csak, páratartalom mérőnk nincs, de így csináljuk évek óta, és jónak tűnik...


(Nagy lányom kruppos, ezért vettük a gépet eredetileg)

2011. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk egész nap megy a párásító, éjjel is, mégsincs 32-33%-nál magasabb páratartalom. Elvileg 40-60 között lenne a jó. Panel, száraz fűtéses levegő...

Semmi baja nem lesz, ha egész nap megy a párásító.

2011. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.Mi is panelba lakunk sajnos...a hideget meg csak azért gondoltam,mert ahol jön ki a gőz,az hideg,de akkor hülyeséget kérdeztem.Ma felment 49-re úgy,hogy egész nap megy,meg 4-szer mostam,és ki van oda teregetve.De akkor nem várok csodát,nálunk se fog felmenni 40fölé,csak ha teregetve van.
2011. febr. 10. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!