Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós volt, aztán a fogak...

Gréta0215 kérdése:

Hasfájós volt, aztán a fogak indultak be nehezen, ezért nem lövettünk még neki be fülbevalót, most egy éves még mindig közd a fogaival! Mikor lenne a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy ezek bármelyikének köze lehet a fülbelövéshez.azért is mert az kb 10 perc,a két fülbelövés pedig 2x 10 másodperc.mire kijöttök,el is felejti.ezektől függetlenül szerintem nyugodtan megcsináltathatod.sőt jobb most már minél előbb.
2011. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is csináltasd minél hamarabb, aztán naponta többször gyönyörködjetek a tükör előtt a szép fülbevalóban, el is felejti a fogaival való nyöszörgést. Persze ez szó szerint nem igaz, de legalább feldobja pár nap hangulatát.
2011. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!

én ugyan így húzom halasztom a fülbelövést, szintén hasfájás aztán fogzás és még beteg is volt, meg oltások...

az igazság az, hogy sajnálom.. és csak nézegetem a gyönyörű fülbevalóját a szekrényben.10 hós lesz jövőhéten és most úgy érzem, hogy rászánom magam az egyik nap.

2011. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!