Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszinte véleményeket várok 15...

Őszinte véleményeket várok 15 hónapos a fiam? Szerintetek mit kellene tudnia

Figyelt kérdés

sziasztok

15 hónapos ki be pakol, utánoz 4db állathangot - kérésre, könyvet lapoz, kapcsolót fel, le kérésre, oda adja amit kérek, labdát dobja, a játékon betudja kapcsolni a megfelelő gombot, a vonalvezetővel szívesen játszik kockát egymásra teszi (2dbot) a toronyra ráhúzza a karikát de nem sorrendben, nem tologat autót csak a kerekét piszkálja, formabedobóba sokszor betalál

de leginkább mindent akkor csinál ha kérem egyébként érdeklődő csak olvastam más ekkora gyerek már számol

első gyerek én meg parázós:) evőeszközt nem fogja meg, viszont fogat mos. köszi mindenkinek


2011. febr. 10. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem minden gyerek egyforma. Ne aggódj, semmi gond nincs a te gyereked képességeivel!
2011. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ÓÓ szerintem teljesen jó:) Nekem kislányom van de második baba és ugyanezeket csinálja ( a poharazós játékban tudja melyik pohár jön melyik után szóval nem próbálja meg a nagyobbat beleerőltetni a kisebbe:))

meg az autót is tologatja, beleülteti a legóbácsit de mindezt azért mert van egy bátyja.

Az első gyerekem, fiú, még 18 hósan se csinálta mindezeket amiket írsz és ő is jól fejlődik, semmi baja:)

Hogy számolna egy ennyi idős??? Hát ezt kötve hiszem..:)

2011. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ja és nem akar tapsolni:( a csip csip csókánál összeteszi a kezét és lefel mozgatja, a nem részénél forgatja a csuklóját

de a tapsolás nem megy:( pápázni néha szokott

2011. febr. 10. 16:15
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:) és még annyit, hoyg elvétve mutogat inkább arra néz amiről beszélünk vagy amit kérdezek, tudja hol a lába az én orrom , szemem stb
2011. febr. 10. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Éppen 15 hós gyerekeim vannak,ikrek,és mindkettő ugyanezt csinálja nagyjából mint a tied.Szerintem ez az átlag,én így gondoltam legalábbis,szóval elmaradva nem vagytok,az biztos.Viszont ahhoz képest,amikkel itt a gyk.en jönnek anyukák,hogy 1 évesen miket csinál a gyerek,ahhoz képest én elmaradottnak éreztem őket.Persze az már más kérdés,hogy valóban úgy van e,ahogyan azt egyesek írják..
2011. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezeket,amiket csinál. Pont eleget tud korához képest. Lesz ő még sokkal ügyesebb is.
2011. febr. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!