Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák,2 hós kislányom csak...

Anyukák,2 hós kislányom csak anyatejes, időnként fehér, nyálkás, gumiszerű, nyúlós hosszúkás vmik vannak a kakijában. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom másképp meghatározni.Nem a kis fehér göbök-azok is vannak néha-,hanem összefüggő nyúlós vmi.
2011. febr. 11. 09:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem féreg,azt látom.
2011. febr. 11. 09:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Én elsétálnék egy ilyen kakis pelussal a dokihoz,mert szerintem nem normális,Mert a kis fehér bogyók oké,de hogy nyúlós?Inkább lássa doki,azt a kakis pelust!
2011. febr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a hüvelyét. Ilyenkor előfordul hogy az anyai hormonok ürülnek a kislányokból, olyan mintha mentruálna, csak nem véres. A cicije is megnagyobbodhat. Terjesen normáls, pár nap és elmúlik.

2 kislány anyukája

2011. febr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utolsónak: 2 hónapos kislányról van szó, nem 2 napos vagy 2 hetesről. 2 hónaposan már rég nem normális, ha olyan, mintha menstruálna illetve megduzzad a cicije.


én is elmennék orvoshoz.

2011. febr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vidd el dokihoz. Nem akarlak megijeszteni, de sokáig jártunk a koraszülött csecsemőgondozóba kórházba a babámmal (amúgy ő nem volt koraszülött, csak besárgult 4 hós koráig) és a főorvos a széklettel kapcsolatban mindig azt kérdezte, hogy nem fehér-e? Szóval megérne egy vizsgálatot meg egy vérvételt a dolog, én azt javaslom!
2011. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!