Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány évesek voltatok, amikor...

Hány évesek voltatok, amikor mertetek babát vállalni? Milyen iskolákat végeztetek, mi lett a szakmátok? Milyen anyagi háttérrel rendelkeztek? Hogy hívják a babátokat? (keresztnév)

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 17:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
29 voltam, mindketten diplomások voltunk, addigra már biztos anyagi háttérrel. Ez volt 5 éve, most 4 gyerkőc van, és sosem csinálnám másképp. Dániel, Dávid, Eszter és Benjámin.
2011. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Én 31 voltam, a férjem 27 mikor a kisfiunk született. Én több főiskolai diplomával rendelkezem, pedagógus vagyok, a férjem kereskedelemben dolgozik. Használt autónk van (hitel mentes) és lakás lakáshitellel. Úgy érzem nem volt meggondolatlan rossz döntés. Második babánkat várjuk azóta már.
2011. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
29 voltam, amikor született a kisfiam, a párom 33. Én végzettségemet tekintve marketing és reklámmenedzser vagyok, de nem ebben dolgozom, a párom programozó. Van saját családi házunk és autónk (igaz mindkettőnk van még 1 év hitel).
2011. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
2011. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
32 éves voltam/vagyok, a párom 30. Mindketten a vendéglátóiparbanban dolgozunk, középvezetőként,érettségivel. Mindkettőnknek hitelmentes autója van. 2 éve vettünk egy családiházat,azon természetesen van hitel. Ha összejött volna, 30 évesen (amikor meglett a ház) szültem volna. Mi elég sokat vártunk a babánkra. Most 3 hónapos és Barnabásnak hívják.
2011. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia


25 evesen szultem.Kereskedelmi, kozmetikus elektrokozmetikus es sminkes vegzetsegeim vannak.Ferjem (27 volt lanyunk szuletesenel)szakcskant dolgozik, igaz iskolai vegzettseg szerint epitoiparban dolgozhatna.

Boglarka Dorka a lanyunk aki 1 eves lesz hetfon.

2011. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nagyon boldog születésnapot kívánok Boginak, a Valentin-napi kismanónak! : )
2011. febr. 11. 18:35
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
koszonom szepen atadom neki :)
2011. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%

Szia.én nem sokára leszek 20éves,(ne ítéljetek elore),szerintem is még fiatalka vagyok,a párom 29éves,o diplomás mérnok,én még csak (sajnos) egy magyar gimivel rendelkezem,májusban fogok szulni,mire 3éves lesz a kicsi,én ugy tervezem,hogy akkor kezdem el az egyetemet valahol kulfoldon,mert Csehországban élunk és még nyugatabbra készulunk koltozni.Ugy mondta az orvosom,hogy kislányunk lesz,navgyon remélem,hogy egészséges, és az Emma nevet adjuk neki,majd ha megszuletik.

Jo anyagi hátterunk van,mivel párom nagyon szépen keres,de én enm az a fajta vagyok,aki beletorodjon abba,hogy a férje tartsa el. udv.: Bia :)

2011. febr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nagyon sok boldogságot kívánok mindannyiótoknak!


Kedves Bia! (leendő Emma anyukája)

Neked is gratulálok a kisbabához, és egyátalán nem ítéllek el, az én Édesanyám is 20 éves volt (sőt, még be sem töltötte), amikor a Nővérem született. Lehet, hogy fiatalon szült, de nem bánta meg, így fiatal még akkor is, amikor nagymamává válik!

2011. febr. 11. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!