Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap a VI. kerületben...

Holnap a VI. kerületben bababörze, voltàl már ott?

Figyelt kérdés
Eötvös utca 10 szám alatt lesz, volt valaki már ott? Milyen?
2011. febr. 11. 21:43
 1/1 anonim válasza:
Jártam már ezen a bababörzén. Természetesen sokkal kisebb alapterületű, mint a Baby Markt. (Interneten megnézhető az alapterülete, kb. 20 asztal) Nekem nagyon tetszett. Van egy néni, aki a maga által kötött kiskabátkákat, cipőcskéket árulja, ami szerintem már önmagában is megéri. Belépő nincs, így ha mégsem tudsz venni valamit, akkor nem érzed úgy, hogy ráfizetsz. A hangulata jó volt, most április 9-én lesz a következő, amire szintén el akarok menni. A babaholmik kb. olyan árban vannak, mint akármelyik turiban, csak itt több van egyszerre és az árusítók általában méret szerint rendezik. Nekem nagyon olcsón - darabja 50!Ft - sikerült játékokat is vennem. - Ha a közelben laksz úgy azt javaslom, hogy mindenképpen nézz be!! - Mivel az árusítók is alkalmanként változhatnak, így lehet, hogy a mostani még jobb lesz! -é
2011. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!