Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves fiamnak, ugy kipirosodo...

1 éves fiamnak, ugy kipirosodott a popsija, hogy be is van repedve a bör, szinte ugyhogy vérzik neki. voltunk tegnap orvosnál, mert amugy is beteg, azt mondta halzsirral kenjem, de semmi hatás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egyáltalán mitöl lehet?pelenkát nem váltottunk,esetleg étel okozhatja?de igy,ahogy neki?nagyon aggaszt.
2011. febr. 12. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én körömvirág krémmel kenném, mert az jó sebösszehúzó.
2011. febr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia


Én alsol krémet használok, ha nagyon kipirosodik.

Nálunk nagyon bevált.

2011. febr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ilyenkor általában már a gomba is ott van, próbálj rákenni valami gombásodás elleni krémet is.(canesten)
2011. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, a betegségtől megváltozhat a pisi/kaki ph-ja és az felmarja neki. Általában együtt jár a kettő.
2011. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet fogzás vagy tejcukrot nem bírja pl.
2011. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.nekünk is pont igy volt a mult héten. én canesten+bepanten összekeverve vékony rétegbe használom,és már alig látszik valami abbol hogy milyen csunya volt.
2011. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!