Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen szélben ki lehet menni...

Ilyen szélben ki lehet menni sétálni a babával? Gondoltam, hogy felrakom a babakocsira az esővédő neylon-t hogy védje. Vagy nem kell?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
igen,ha nem beteg akkor fél órára kimehettek esővédövel,én is igy szoktam csinálni.csak nekem most pont beteg szegény,ugyhogy mi sajna nem megyünk ki.
2011. febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ki lehet menni, és szerintem felesleges az esővédő akkor!, ha fordítható a kocsi, az enyém igen és mindig arra teszem a toló részét amerről nem fúj a szél.

Bár vannak gyerekek akiket zavar a szél, olyan érdekesen nagy levegőt vesznek mikor bele fúj az arcukba, de én akkor is csak egy pelenkát vagy valami ruha félét tennék fel. (én ezt szoktam nap elől is)

2011. febr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is nejlonnal indultunk ma de. sétálni, de csak néhány széllökés volt, így levettük. A mi kocsink nem átfordítható, így a fiamat nagyon zavarja a szél egyébként, Karácsony előtt meg is fázott, mert nem védtük rendesen.
2011. febr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!