Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás alatt lehet szoliba...

Szoptatás alatt lehet szoliba menni? Heti egy alkalomra gondoltam. Befolyásolja a tej mennyiségét vagy minőségét?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én voltam anno, mikor még szoptattam, de már pár hónapos volt a kislányom. Kicsit mintha több lett volna a tejem, de lehet,hogy nem a szolitól...
2011. nov. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

Igen lehet szoliba menni én is úgy tudom, csak mértékkel!

Ahogy az előző válaszoló is írta, növeli a hő a tejmennyiséget! Ha hajlamos vagy mellgyulladásra és/vagy tejcsatorna elzáródásra, akkor inkább került a szolit, mert a fokozott tejtermelés sajnos ezt is eredményezheti! ha nincsenek ilyen jellegű problémáid akkor nyugodtan!

2011. nov. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szoli alapból nem egészséges, de valószínűleg szoptatás alatt sem egészségtelenebb, mint máskor.
2011. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!