Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiam a tortájáról a...

1 éves kisfiam a tortájáról a marcipán figurát megeheti?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

Igen, nyugodtan. De azért előtte nézd meg, hogy miből készült.

Egyébként elvileg már mindent ehet ami abba belekerülhet.

2011. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
ha már kóstolta a tejet és a mandulát, és nincs tőle baja, akkor igen. egyébként én nem a szülinapon kísérletezgetnék, hisz mindkettő allergén.
2011. febr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
A láynom a 11 hós keresztelős tortájáról is leette!És nagyon tetszett neki!1 évesen is ette!Semmi baja nem lett! :)
2011. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
A marcipánban nincs tej... A marcipán az cukor és mandula....
2011. febr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%

[link]

[link]


dehogynem! sőt, van, ahol még tojásfehérjét is tesznek bele

2011. febr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
én nem igazán akartam ,hogy egyen belőle, de önállósította magát, este ki is hányta:((
2011. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
A marcipán cukrászipari alapanyag, általában egy rész pirított, hámozott édes mandulából és egy rész őrölt cukorból vízzel sziruposra főzött massza. Pár szem keserűmandula hozzáadásával pedig létrejön a marcipán sajátos íze. A marcipán massza lehet egyszeres, kétszeres, háromszoros, ahol ez a jelző a mandula és a cukor arányát jelenti. Az egyszeres marcipánban fele-fele a mandula és a cukor aránya. Minél nagyobb a szám, annál több benne a cukor.
2011. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Azt hiszem,ha nem fog ragaszkodni hozzá akkor kihagyjuk,a mandula miatt.Köszi!
2011. febr. 12. 13:40
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Megkóstolhatja, de sokat ne egyen, mert nehéz a gyomornak.



Az egyik válaszoló mekkora marhaságot ír. Méghogy a marcipánban tej? Röhejes! Cukor és mandula az alapanyag.

Ha házilag készül, nyilván lehet bele mást is tenni, de felesleges. Tudni kell a titkos receptet:)

Bírom az ien okoskodó anyukákat


Egy cukrász:)

2011. febr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát igen utolsó...ki kell szűrni a hasznos válaszokat :) !Köszi,a módjával lesz,remélem baj nélkül.Bár eddig soha semmivel nem volt gondunk-lekopogtam ;) .
2011. febr. 12. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!