Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet kekszet reszeln...

Mikortól lehet kekszet reszelni a gyümipépekbe,4,5 hós a babám? Csak a babakeksz jó, sima háztartási, vagy babapiskóta nem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kisfiam most lesz 10 hónapos! 6 hós koráig nem kapott babapiskótát, a védőnő javaslatára! Szerintem sima babakeksz , vagy van még az "Albert keksz"!Azt tudom javasolni! :)
2009. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a saját tapasztalatom tudom neked leírni:

6 hónapos koráig a kislányom csak szopizott(nem tudom a te babád anyatejes vagy tápszeres?) és apránként kóstoltattam vele gyümiket.Délelőtt (mivel már volt foga 3,5 hónaposan)adtam a kezébe 1 babakekszet (de figyeltem nehogy nagy darabot rágjon).És estére kicsi piros pontok lettek a homlokán és a hasán a Gluteintől.Másnapra eltűntek. Így vártam 1 hónapot és újra megpróbáltam gyümihez keverve(amitől nem lett semmi baj) és már nem lett kiütése.Azóta keverek bele neki 1-2 darab kekszet(mert sajnos a fogacskái miatt sem eszik néha olyan jól.)De nemsokára megpróbálom neki a háztartási kekszet is(8 hónapos lesz nemsokára).

Boldog babázást,remélem tudtam segíteni.

7,5 hónapos kislány anyukája

2009. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom,hogy 1 éves koráig,csak babakekszet lehet neki adni.A későbbi allergia kialakulása miatt!

Lehet,hogy rosszul tudom?

2009. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat.


Tápszeres a babám, ezért kezdtük ilyen hamar a hozzátáplálást. Eszik almát, banánt, ő.barackot, s.barackot (utóbbi 2 bébiétel), krumplit, répát, sütőtököt.


Már van hogy megeszik egy egész üveg bébiételt, ezért gondoltam, hogy a 10 órai gyümijébe tennék egy kis kekeszet, de inkább várok még 1,5 hónapot.


Még1x köszönöm minenkinek!

2009. febr. 11. 17:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is 4.5honapos és nekünk az orvos irt fel sinlacot azt mondta azt keverhetem agyümölcshöz hogy laktatobb legyen és késöbb a fözelékekbe is tehetem,gluténmentes és 4 honapos kortol adhato.Irass ki te is!
2009. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a tippet! :)
2009. febr. 11. 17:54
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
4,5 hónapos baba még csak tápszert kaphatna. Nagyon megterheled a szervezetét, a bélbolyhai pedig sorra pusztulnak, a káros anyagok meg símán átjutnak a beleken, egyenesen a szervezetébe. Már csak a keksz kellene neki ahhoz, hogy pár év múlva vihesd egyik orvostól a másikig.
2009. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!