Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben vigyem el a vizeletet a...

Miben vigyem el a vizeletet a laborba? Többi lent.

Figyelt kérdés

Holnap megyünk a Heim Pálba, vizeletet kell vinnünk. Vettem vizeletgyűjtő tasakot, amit most rá is húztunk 20 hónaposomra.

Ebben elvihetem? Mert úgy látom nem zárható rendesen.


Vagy adjak rá egyet reggel és mire sorra kerülünk biztos lesz benne friss pisi?

Csak attól tartok, ha kaki is lesz - mert reggel szokott lenni - akkor összekeni a tasakot is vele.


Valakinek tapasztalat?

Köszi!


2011. febr. 13. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is zacskóba vittem be. Reggel fölkelt ráadtam, amyg elkészülődtünk lett benne pisi. Levettem , beleraktam másik zacskóba a zacskót, leragasztottam ragasztószalaggal, és állítva tettem a táskámba, persze vigyázni kell ne boruljon.

Ha a várakozási idő alatt telik meg azzal az a gond, ha véletlen nem veszed észre, akkor kifolyik és nyomja fölfele a maradékot, ás átázik.

2011. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nekünk van vízeletgyűjtő zacsink és műanyag kémcsövünk is.Ha nem sikerül kémcsőbe pisilnünk,mert ép nem kell neki,akkor szoktam a zacsit és utánna átöntöm.Este mindíg próbálok fogni,hogy mindenképp legyen minta,ilyenkor hűtőbe kell tárolni.Aztán reggel fel a zacsi és ha nem lesz kakis.és van benne elég,akkor a vizsgálatra azt a frisset adom.Nem egyszerű,a zacsit tényleg nem lehet zárni.
2011. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kémcsövünk nincs. :( Körülnéztem, de még egy kis tejfölös dobozom sincs. :( Hétvége van, mindent kidobáltam. :(

Úgyhogy marad a zacsi. Reggel adok rá újat, hátha a készülődés alatt lesz benne valami.

Köszi!

2011. febr. 13. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:
én ciki nem ciki babaételes üvegben viszem az iylet, mert dunát lehetne vele rekeszteni annyi van itthon.jól kimosom, és reggel abba töltöm bele. kaki dolog: meg ha tudod h hajnali 3kor kakil akkor utánna tedd fel, tudom macerás felkelni... de én úgy csináltam 5hós fiamnál. hajnal 4kor keltem és ráadtam, és így friss volt a pisi is.
2011. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én visszahajtottam a szélét félbe, ahol ragadós és az jól összefogta, tettem rá egy gem kapcsot és beleállítottam egy kicsi üvegbe, amit épp találtam.
2011. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, pisi kérdés megoldva, minta leszállítva. :)

Szép napot!

2011. febr. 14. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!