Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laborba kellett vinnem vizelet...

Laborba kellett vinnem vizeletet terhességi vizsgálatra negatív lett? Ugy ez nem tévedhet?

Figyelt kérdés

9.napja késett amikor kaptam beutalot másnap (10.nap késénél)reggeli vieletet vinnem kellett negatic volt az eredmény.

dec.22.én volt párommal megszakitásos, utána semmi nem volt az elkövetkezö napokban..mai napig de a megszakitásosnál sem ment el.


2010. jan. 11. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

A vérvizsgálat lenne a tuti.


és mit mondtak, mitől késik?

2010. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ez elött fog.gatlot szedtem aztan megis jöt mostmar nem konkretat semmit nem mondtak..:Scsak azt h hormon zavar is lehetmost kaptam norcolut-ot elvileg ettöl meg kell jönnie ha nem jön meg aztmondtak terhes vagyok de istenem akkor mire kellet a vizelet (labori vizsgalat) ha eztmondja h akk terhe svagyok ha ezutan nem jön meg ? :S (Y) :S:S:S:S

Ezert is kerdezem h tevedhetnek ?:S laborba ?:S es h vizsgaljak ezt mikroszkoppal?:S

2010. jan. 11. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én már hallottam olyanrol is hogy a vérvizsgálat is negatív volt és mégis terhes volt az illeto

2010. jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vizeletet laborban sem mikroszkóppal vizsgálják, hanem reagenssel, ami kimutathatja, hogy van-e benne HCg hormon, ami csak terhesség esetén termelődik. De a vérteszt sokkal pontosabb és érzékenyebb, mint a vizeletteszt.
2010. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!